The Rock opowiada o swoim przeznaczeniu, Cody o współpracy AEW z ROH, Charlotte Flair o wprowadzeniu The Bella Twins do WWE HOF

» Dwayne “The Rock” Johnson w rozmowie dla Oprah wyjawił, że jego przeznaczeniem była zmiana życia nie tylko swojego, ale także pozostałych członków rodziny:

“Kiedy miałem 14 lat mieszkaliśmy na Hawajach w małym, wydajnym domku. Razem z mamą wróciliśmy do domu – nigdy tego nie zapomnę, ponieważ czynsz wynosił 180 $ tygodniowo. Na drzwiach było powiadomienie o eksmisji. Moja mama zaczęła płakać, a ja nigdy tego momentu nie zapomnę. Około sześć miesięcy później powiedziałem sobie, że nigdy więcej nie chce aby moja rodzina znalazła się w takiej pozycji. Co mogłem zrobić mając 14 lat? Tak więc pomyślałem sobie, że bohaterzy w moich życiu ciężko pracowali od samego początku i to z czasem było opłacalne. Więc zdecydowałem, że będę podążał taką samą drogą. Zrobię, to co nauczył mnie mój taka, rozbuduję swoje ciała i będę zarabiał pieniądze, dzięki czemu już nigdy nie otrzymamy listu o eksmisji”.

» AEW Superstar Cody Rhodes wypowiedział się na temat relacji AEW z Ring of Honor:

“My – ja, Matt i Nick mamy świetny kontakt z Joe Koffem z Ring of Honor. Na samym początku było ciężko się z nim porozumieć, ale mimo wszystko zgodził się, aby ówczesne gwiazdy ROH, Matt i Nick pomogli przy zbudowaniu show All In. Joe zapożyczył nam Garyego Chestero, który pomógł w załatwieniu wrestlingowej aranżacji, co pozwoliło nam na wykonanie kolejnego kroku w rewolucji wrestlingowej. Jestem wdzięczny ROH za pomoc oraz wsparcie. Nie wykluczamy możliwej współpracy w przyszłości”.

» Córka WWE Hall of Famera, Charlotte Flair za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat wprowadzenia The Bella Twins do WWE Hall of Fame. Ta informacja została ogłoszona podczas Friday Night SmackDown.

“Gratulacje panie! Jestem zaszczycona, że mogłam dzielić się ringiem z wami! Kombinezon w kształcie serca definiuje, co to znaczy być prawdziwym super-bohaterem”.