Zack Ryder komentuje wykorzystanie jego basenu na SmackDown, The Fiend vs Braun Strowman na SummerSlam?

» WWE wyemitowało parodię segmentu Fast Times At Ridgemont High. Były wrestler WWE, Zack Ryder nie był zadowolony z tego faktu. Najwidoczniej ktoś z WWE skontaktował się z Chelsea Green prosząc ją o pozwolenie na wykorzystanie basenu w segmencie:

Siedzimy z Chelsea przy basenie, a ona ma dziwny wyraz twarzy, sprawdzając swój telefon. Zapytałem, co się dzieje? Ona odpowiedziała, że ktoś z WWE zapytał ją, czy Otis i Mandy Rose mogą tutaj przyjść, aby sfilmować scenę na basenie dla SmackDown. Strasznie się wkurzyłem, ponieważ zwolnili mnie, a teraz chcieli wykorzystać mój basen.

Byłem wkurzony. Nie pytali mnie, pytali ją! Chyba nagrywali RAW i SmackDown w Performance Center. Moi drodzy przyjaciele Morrison i Miz powiedzieli, że się zbliżają i czym mogą ze sobą zabrać Otisa. To również mnie zdenerwowało. Nie znam Otisa, chociaż walczyłem z nim, ten facet jest czystą rozrywką. Zakochałem się w tym człowieku.

» Braun Strowman zdobył WWE Universal Championship podczas WrestleManii 36, mimo iż pierwotnie nie miał wystąpić na kwietniowym wydarzeniu wrestlingowym. Ringside News informuje, że oficjele WWE planują przeprowadzić pojedynek z udziałem The Fienda oraz Strowmana podczas gali PPV SummerSlam. Ta dwójka miała ze sobą konfrontację podczas Money in the Bank. Bray Wyatt został pokonany przez obecnego mistrza Universal. W związku ze wcześniejszej wspomnianymi spekulacjami można wywnioskować, iż zarówno The Miz, jak i John Morrison nie zdobędą Universal Title podczas BackLash. W ostatnich tygodniach w telewizji WWE nie pojawił się Bray Wyatt, który aktualnie przebywa w swoim domu razem z JoJo Offerman. Para niedawno poinformowała o narodzinach drugiego dziecka.