Road Dogg wyszedł ze szpitala, Oglądalność RAW, Nowy kontrakt telewizyjny dla MLW?

» Zaczynamy od dobrych wieści. WWE Hall of Famer “Road Dogg” Brian James wyszedł we wtorek ze szpitala, po tym jak w ostatni czwartek przeszedł zawał serca. O całej tej sytuacji pisaliśmy TUTAJ. Żona popularnego “Road Dogga”, Tracy, oznajmiła fanom, że z jego sercem jest już wszystko w porządku. Sam Brian podziękował już na Facebooku za wsparcie:

“Bogu niech będzie chwała, żyję, aby opowiedzieć tę historię! Jadę do domu. Mam trochę pracy i kilka zmian do wprowadzenia, ale sprostam temu zadaniu. Chcę podziękować KAŻDEMU z was za wasze myśli, słowa oraz modlitwy. Wasze pozytywne wibracje ogarnęły mnie miłością. Dziękuję wszystkim, Bóg jest dobry! Niech podróż się rozpocznie!”

Post o wyjściu “Road Dogga” ze szpitala napisał w mediach społecznościowych również jego brat, Scott Armstrong:

» Przedostatnie Monday Night RAW przed WrestleManią 37 obejrzało na USA Network średnio 1,701 mln osób. To spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem. Wówczas, czerwoną tygodniówkę WWE obejrzało 1,816 mln widzów.

» Właściciel i dyrektor generalny Major League Wrestling, Court Bauer najwyraźniej zapowiada wielką wiadomość. Za pośrednictwem Twittera napisał:

“Kwiecień 2018, swoją premierę w telewizji kablowej ma MLW Fusion. 3 lata później MLW wykonuje kolejny krok w tej ekscytującej podróży.”

Na ten moment, nie ma żadnych informacji na ten temat, jednak jak można się domyślać, najprawdopodobniej chodzi o nowego partnera telewizyjnego dla MLW.

Obecnie ich flagowa tygodniówka transmitowana jest w środy na YouTube i Fubo Sports. Program można oglądać również na DAZN, beIN SPORTS i Roku Channel.