WWE planuje wielki entrance na WrestleManii 37 – brak Kick-Offu?, Walki nagrane na WWE Main Event, Ring of Honor przedłużyło kontrakt z gwiazdą

» Oficjele WWE najwyraźniej planują rozpoczęcie WrestleManii 37 z grubej rury. Użytkownik “WrestleVotes” napisał na Twitterze, że pierwszy dzień tej wielkiej imprezy może nie zawierać żadnej walki w Kick-Offie. Powód? WWE chce, aby pierwsze wejście, pierwszy entrance zawodnika na Raymond James Stadium był czymś wyjątkowym.

“Słyszałem coś interesującego – WWE może nie pokazywać walki podczas kick-offu pierwszego dnia WrestleManii 37, ponieważ pierwsze wejście przed fanami jest postrzegane jako coś wielkiego. Nie zdecydowano jeszcze o tym, ale rozmowy trwają.”

Po ostatnim RAW, do karty WrestleManii została dodana walka Riddle’a z Sheamusem o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Wiemy już także, że stypulacją w pojedynku Brauna Strowmana z Shanem McMahonem będzie Steel Cage Match.

» Poniżej walki jakie nagrało WWE na najbliższy odcinek Main Event:

  • Mansoor vs Angel Garza
  • Humberto Carrillo vs Drew Gulak

Premierę z polskim komentarzem możecie obejrzeć w sobotę o 16:00 na Extreme Sports.

» Dalton Castle podpisał nowy kontrakt z federacją Ring of Honor. Według informacji Wrestling Inc., były ROH World Champion w styczniu został wolnym agentem i mógł podpisać umowę z dowolną federacją. Jak widać, ostatecznie zdecydował się na pozostanie w ROH. Szczegóły dotyczące nowego kontraktu nie zostały ujawnione.