WWE zgłosiło wniosek o zarejestrowanie nowych znaków towarowych (wśród nich „Dabba-Kato”), Co czeka nas na SmackDown?, Topowa gwiazda ROH wolnym agentem

» Jak informuje Dave Meltzer z The Wrestling Observer, WWE zgłosiło wniosek o zarejestrowanie nowych znaków towarowych. Są to ring name’y zawodników: Dabba-Kato, Sha Samuels, Leon Ruff, Mansoor i Omos. Przypomnijmy, że w przypadku Dabba-Kato, jest to nasz rodak Babatunde Aiyegbusi, który debiut na RAW zaliczył w zeszłym roku. Obecnie udoskonala swoje umiejętności wraz z innymi zawodnikami głównego rosteru w WWE Performance Center.

» Podczas reklamy meczu NFL transmitowanym na FOX, ogłoszona została konfrontacja Romana Reignsa z Adamem Pearcem. Dojdzie do niej na najbliższym SmackDown. Jak wiemy, Pearce to nowy pretendent do mistrzostwa Universal. Panowie zmierzą się na gali Royal Rumble. Ponadto, na SmackDown zobaczymy walkę Shinsuke Nakamury z Jey’em Uso.

» Wrestling Inc. dowiedziało się, że Dalton Castle jest teraz wolnym agentem. Dalton podpisał kontrakt z ROH w 2013 roku, a cztery lata później pokonał Cody’ego Rhodesa odbierając mu tytuł mistrza świata. Ostatnio, Castle pojawił się w ROH w grudniu ubiegłego roku. Z tego co czytamy, Ring of Honor zaproponowało Daltonowi nową umowę i jest ona dobra. Zawodnik ją rozważa, ale czeka też na inne propozycje.