Nick Jackson zdradza szczegóły zachorowania na COVID-19, Dlaczego Kurt Angle nie zjawił się na RAW Legends, TOP 10 poświęcone Goldbergowi

» Nick Jackson, połówka mistrzowskiego tag teamu AEW, wyznał na Instagramie, że był przykuty przez prawie trzy tygodnie do łóżka z powodu COVID-19.

“Szaleństwem jest myślenie, że na świecie wciąż istnieją osoby zaprzeczające COVID. Na początku września miałem dość ciężki przypadek COVID, który powodował, że leżałem w łóżku przez prawie 3 tygodnie. Nie miałem smaku ani węchu przez 2 i pół miesiąca. W pewnym momencie całe moje ciało miało pokrzywkę, a mój lekarz powiedział, że to na pewno przez COVID.” – napisał Nick.

Ujawnił też, że jego brat Matt musiał dźwigać większość walk na swoich barkach, po tym jak wrócił do ringu po przejściu koronawirusa.

“Matt musiał wykonywać większość pracy w walkach, kiedy bezpiecznie mogłem wrócić, ponieważ wciąż nie mogłem złapać oddechu. Moje cardio wreszcie wróciło, ale zajęło to miesiące zanim w końcu znów poczułem się sobą. Chrońmy się nawzajem i nośmy maskę.” – skwitował Nick Jackson z The Young Bucks.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle miał wystąpić na RAW Legends, jednak ostatecznie tam się nie pojawił. Podczas sesji Q&A na Facebooku, Angle odpowiedział na pytanie z tym związane:

“Miałem wcześniej umówione spotkanie, na które byłem zobowiązany. Nie mogłem się z tego wykręcić.” – wyznał.

Przypomnijmy, że Angle nie był jedyną gwiazdą, która nie zjawiła się na specjalnym odcinku RAW. Wśród takich osób był m.in. Carlito, który jak się okazało… nigdy nie został oficjalnie zabookowany na te show.

» WWE opublikowało na YouTube TOP 10 poświęcone Goldbergowi. Wśród zdominowanych przez niego zawodników znaleźli się chociażby Brock Lesnar, Kevin Nash, Scott Steiner, czy Big Show.

Na najbliższym RAW, mistrz WWE Drew McIntyre odpowiedzieć ma na wyzwanie Goldberga do walki o tytuł na Royal Rumble.