Weteran scenografii WWE zapowiada, że fani pokochają to co zobaczą na WrestleManii 37, Kiedy kończy się umowa WWE z nowym miejscem Thunderdome?, Tajemniczy post Aleistera Blacka na Instagramie

» Weteran scenografii WWE, Jason Robinson, zapewnił fanów, że “pokochają to co zobaczą” na Raymond James Stadium w Tampie. To właśnie tam 10 i 11 kwietnia odbędzie się WrestleMania 37.

W niedawnym wywiadzie dla Alistaira McGeorge’a z Metro, Robinson powiedział, że po tym jak NFL było gospodarzem Super Bowl LV na tym samym stadionie wcześniej w tym roku, teraz nadeszła kolej WWE, aby zrobić coś innego.

“Wielu fanów sportu na całym świecie widziało ten stadion, więc wiedzą jak wygląda. Teraz nasza kolej. Zamierzamy tam zrobić coś innego. Nie sądzę, żeby miało znaczenie to, czy fani widzieli już stadion przy okazji Super Bowl, czy zobaczą po raz pierwszy z WWE. Pokochają to co zobaczą.”

Robinson odegrał kluczową rolę w projektowaniu każdego stage’u WrestleManii od czasów WrestleManii 14. W trakcie wywiadu, ujawnił, że on i jego zespół, zazwyczaj zaczynają prace nad oprawą z co najmniej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem.

» Jeśli zaś chodzi o WWE Thunderdome, to federacja ogłosiła na początku tego tygodnia, że oprawa przenosi się do Yuengling Center w Tampie na Florydzie. Pierwszym show z nowego miejsca będzie pierwsze Monday Night RAW po WrestleManii 37, 12 kwietnia. Według strony internetowej Yuengling Center, WWE będzie u nich wynajmowało obiekt do wtorku 3 sierpnia. Oznaczałoby to, że ostatnią galą z nowego miejsca również będzie RAW. Na razie, nie ma żadnych informacji na temat wpuszczenia na areny fanów WWE, a sama WrestleMania będzie wyjątkiem w tej kwestii.

» Aleister Black opublikował na swoim Instagramie tajemniczy post, w dodatku pierwszy od dawna:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleister Black (@aleister_black)

“Usiądźmy wkrótce twarzą w twarz. Będę miał wiele historii do opowiedzenia, wszystkie w pełnym kolorze.” – napisał.

PWInsider informuje, że Black został zauważony w ostatnich tygodniach w WWE Performance Center, gdzie przygotowuje się do swojego powrotu na ring.