Christian Cage o głosach krytyki ze strony niektórych fanów, Szczegóły pierwszego nietelewizyjnego live eventu AEW

» Niedawno zakontraktowany z All Elite Wrestling, Christian Cage wziął udział w podcaście Sunday’s Night Main Event. Wypowiedział się w nim na temat głosów krytyki ze strony niektórych fanów odnośnie jego przybycia do AEW:

“Co do tego ogłoszenia przed Revolution, można było spodziewać się różnych opinii. To normalne. Kiedy ktoś nie będzie tym, kim ludzie chcą aby był, będą zdenerwowani. Ale w porządku, to ich wybór. Zwłaszcza fani wrestlingu w mediach społecznościowych są bardzo kapryśni, często tak jest. Ci sami ludzie najprawdopodobniej powiedzieliby, gdybym poszedł gdzieś indziej: “Oh, nie jest właściwie wykorzystywany”. A więc tak już po prostu to wygląda. Weź to z przymrużeniem oka i idź dalej.”

Przypomnijmy, że Christian Cage zadebiutuje w ringu AEW już podczas najbliższego odcinka Dynamite. Jego przeciwnikiem będzie dawny znajomy z TNA, Frankie Kazarian.

» Niedawno informowaliśmy Was o pierwszym w historii nietelewizyjnym live evencie AEW. Sama federacja ogłosiła kilka dni temu nazwę tego wydarzenia. Event nazywać się będzie “The House Always Wins” i odbędzie się 9 kwietnia w Daily’s Place, w Jacksonville.

Karta walk poniżej:

  • AEW World Champion Kenny Omega & Michael Nakazawa vs Mike Sydal & Matt Sydal
  • AEW World Tag Team Champions The Young Bucks & Brandon Cutler vs PAC, Rey Fenix & Penta El Zero Miedo
  • Cody Rhodes vs Ethan Page
  • Otwarte wyzwanie TNT Championa Darby’ego Allina
  • Na gali wystąpią również: AEW Women’s World Champion Hikaru Shida, Britt Baker, Jade Cargill, Orange Cassidy oraz The Pinnacle