WWE Hall of Famer “Road Dogg” trafił do szpitala!

WWE Hall of Famer “Road Dogg” Brian James trafił do szpitala późnym, czwartkowym wieczorem. Jak informuje jego żona, prawdopodobnie z powodu zawału serca.

Tracy James na swoim Facebooku napisała:

“Chcę podziękować wszystkim za modlitwy i wiadomości. Brian najprawdopodobniej dostał zawału serca późnym, czwartkowym wieczorem, po powrocie z Orlando. Przeprowadził badania i obecnie czekamy na wyniki. Spotkał się również ze specjalistą od nerek, zostanie poddany jeszcze jednemu testowi.

Jestem kompletnym wrakiem, ale tak bardzo staram się być pozytywna! Proszę, módlcie się za Briana. On czuje się okropnie. Módlcie się, aby Bóg zechciał uleczyć mojego męża. Aby wrócił do domu. Dziękuję wszystkim!”

W późniejszej aktualizacji, Tracy poinformowała, że jego nerki są zdrowe, a na poniedziałek zaplanowany jest zabieg serca.


“Road Dogg” to 51-letni emerytowany wrestler. Najbardziej zasłynął z tag teamu The New Age Outlaws, który współtworzył z Billy Gunnem. Obaj byli także częścią D-Generation X.

W latach 2002-2009, “Road Dogg” związany był z federacją TNA. W 2011 roku powrócił do WWE, a obecnie jest tam producentem.

Cała redakcja MyWrestling życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia!