Rey Mysterio komentuje powstanie serialu o nim, Arn Anderson komentuje sytuację Dolpha Zigglera w WWE, Czy Jeff Cobb jest w AEW?

» Cartoon Network Latin America poinformowało o powstaniu nowego projektu poświęconemu legendzie WWE Reyowi Mysterio. Serial Animowany ujrzał światło dzienne podczas festiwalu Pixelatl 2020. Dzięki współpracy Cartoon Network Latin America z Viva Calavera! powstanie serial animowany poświęcony ikonie Lucha Libre, który będzie głównym bohaterem.

Według Lucha Central, serial będzie łączył emocję, adrenalinę, siłę z mitologią, historią, magią oraz nadprzyrodzonymi istotami:

Po 35 latach kariery oraz wielu osiągnięciach w branży wrestlingowej czegoś mi brakowało. Zawsze chciałem być częścią serialu animowanego, a kiedy przedstawiono mi ten pomysł, od razu się zgodziłem – powiedział Rey Mysterio. Współpraca z Cartoon Network była niesamowita. Nie mógłbym wymarzyć sobie nikogo lepszego niż ta grupa ludzi.

Podczas niedzielnej gali WWE PPV Payback, Rey Mysterio nabawił się urazu bicepsa przez, co nie będzie mógł kontynuować rywalizacji z Sethem Rollinsem. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do ringu powróci były WWE Champion.

» Arn Arderson w najnowszej odsłonie podcastu ARN wypowiedział się na temat Dolpha Zigglera, który przez oficjeli WWE jest postrzegany jako twórca gwiazd, nie gwiazda:

Cóż nie wydaje mi się, aby ktoś z WWE się do tego przyznał, ale w głębi rozumu wierzą, w to iż Dolph jest twórcą gwiazd. Wpadł w tę okropną pustkę. On jest piekielną rakietą, posiada niesamowite kwalifikacje. Kiedy ktoś z biura twierdzi, że masz piekielną rękę, to wiesz, że otrzymujesz pocałunek śmierci, gdyż nie będziesz gwiazdą, a będziesz je tworzył. Dolph Ziggler mógłby pracować przez najbliższe 15 lat, ponieważ jest tak dobry i zaznajomiony z biznesem. Teraz on jest osobą, która może stawiać swoje warunki, a nie dostosowywać się do nich. Szkoda mi go trochę, ponieważ jest bardzo dobry.

ZOBACZ TAKŻE >>> Sam Adonis o pracy swojej i brata w WWE oraz pasji do wrestlingu, Ricky Starks opowiada o przygotowaniach The Undertakera do WrestleManii

» Jeff Cobb wystąpił gościnnie w podcaście Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z All Elite Wrestling:

Najbardziej zależało mi na tym, aby firma ogłosiła podpisanie kontraktu ze mną. Wolałbym, aby oni to zrobili. Myślę, że mają lepszą i głośniejszą platformę niż ja. Ja mógłbym jedynie w kółko udostępniać informację o podpisaniu kontraktu z nimi. Taka informacja miała pojawić się w połowie marca, niestety stało się inaczej, gdyż wybuchło szaleństwo. Mój kontrakt został zepchnięty na dalszy plan, co jest całkowicie zrozumiałe. Wciąż czekam na potwierdzenie informacji przez firmę. Dlatego nie chcę mówić zbyt wiele na temat mojej współpracy. Ludzie i tak oznaczają mnie na facebooku, czy twitterze, a ja to uwielbiam. Po prostu się tym cieszę i nie zaprzeczam.