Sam Adonis o pracy swojej i brata w WWE oraz pasji do wrestlingu, Ricky Starks opowiada o przygotowaniach The Undertakera do WrestleManii

» Sam Adonis (Sam Elias), z którym w przeszłości pojawił się wywiad na naszej stronie internetowej był gościem specjalnym Talk Is Jericho. W najnowszej odsłonie podcastu Sam wypowiedział się na temat swojego starszego brata, Coreya Gravesa oraz miłości do wrestlingu:

Byłem jego młodszym, większym bratem. Mój tata jest historykiem. Tak mogę go teraz nazwać, ponieważ posiadał wszystkie czasopisma związane z wrestlingiem, a także przyjaciół siedzących w branży. Mój tata i brat oglądali wrestling w latach 80-tych, zanim się urodziłem. 9 sierpnia 1989 roku dołączyłem do ich grona, mieliśmy wielkie zabawki LJN. Niektóre z moich dziecięcych wspomnień związane są wyłącznie z wrestlingiem. Nie pamiętam, aby ktoś zaszczepił we mnie pasję do wrestlingu, ona już była we mnie. Kiedy miałem 20 lat otrzymałem propozycję od WWE. Rok później podpisałem kontrakt z firmą i przez trzy miesiące pracowałem w FCW. Byłem zaskoczony, ponieważ oficjele WWE zazwyczaj nie spoglądają na tak młodych wrestlerów – dodał Chris Jericho. Myślę, że mogłem być jednym z powodów ich decyzji oraz niechęci do młodszych wrestlerów – odpowiedział Sam. Pamiętam, że wbrew woli mojego starszego brata, wysłałem filmik do Stamford i momentalnie otrzymałem odpowiedź. Corey w wrestlingu działał od 10 lat, a ja po półtorej roku otrzymałem szansę od WWE. W tym czasie posiadałem jedynie dobry wygląd oraz wielkie szczęście. Znalazłem się w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie i otrzymałem szansę. Nie wiem, czy żałuję podjęcia takiej decyzji, ale ona zmieniła moje życie na lepsze.

» Ricky Starks wystąpił gościnnie w podcaście AEW Unrestricted, w którym wypowiedział się na temat przygotowań The Undertakera do występu podczas WrestleManii 32, gdzie rywalem “DeadMana” był Shane McMahon:

ZOBACZ TAKŻE >>>> Braun Strowman o pomocy Vince’a McMahona i próbie samobójczej, Czy Brock Lesnar wróci do UFC?, Rob Van Dam o swojej przyszłości we wrestlingu

Więc chodziłem na siłownię Onnit tutaj w Austin. To był rok, w którym The Undertaker zmierzył się z Shanem McMahonem podczas WrestleManii w Dallas. Taker przygotowywał się do starcia na tej samej siłowni. Więc od razu rozpoznałem Takera. Zawsze ćwiczyliśmy w tym samym czasie. On miał faceta, który pomagał mu w przygotowaniu się do walki. Ten facet z Onnit również przygotowywał materiały wideo dla doświadczonego wrestlera, który rozważał zakończenie kariery i przejście na emeryturę. Taker chciał, aby jego dzieci zobaczyły, jak przebiegał proces przygotowań do walki na WrestleManii, byłem na tym również. Rozmawiałem z Takerem i stale utrzymywaliśmy ze sobą kontakt.