Peyton Royce twarzą dywizji kobiet WWE?, Nick Aldis o współpracy NWA z AEW i odrzuceniu kontraktu, Zaktualizowana karta AEW All Out

» Oficjele WWE mocno naciskają na solowy push dla Peyton Royce. Jak wiadomo na ostatnim Monday Night RAW doszło do rozpadu The IIconics. Wrestlerki przegrały tag team match z Ruby Riott oraz Liv Morgan. Według PWInsider takowe rozwiązanie ma na celu stworzenie szansy dla Peyton Royce, która miałaby stać się jedną z ważniejszych postaci w dywizji kobiet. Prezes WWE Vince McMahon był pod wrażeniem umiejętności Peyton, która oprócz dobrego wyglądu posiada również zmysł do biznesu.

» NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis w rozmowie z Rajim Girim dla The Wrestling Inc wypowiedział się na temat relacji z AEW oraz odrzuceniu możliwości pracy dla tej firmy:

To tak, jakbyś miał wrażenie że pociąg opuszcza stację bez Ciebie, ponieważ wiedziałeś, że to będzie coś wielkiego, coś o czym każdy będzie mówił. Był, to styczeń 2019 roku, więc to było za wcześnie na podjęcie jakiekolwiek decyzji. Wiedziałem, że telewizja nie wystartuje przed jesienią i nie byłem pewien, czy uda mi się zbudować odpowiednią markę. Nie chcę być tym gościem znanym jedynie z pracy dla AEW, chcę być gościem znanym ze swojej marki. Moja koleżanka będzie pracowała dla AEW. Billy Corgan wyraził zainteresowanie współpracą oraz zorganizowaniem takiej walki i być może istnieje jakaś więź pomiędzy Rosą i Shidą. Obie w przeszłości walczyły w Japonii. Nyla jest wyjątkową kobietą i fani się o tym przekonają.

» Jutro w Jacksonville odbędzie się gala All Out organizowana przez federację All Elite Wrestling. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, jakie obejrzymy w trakcie eventu:

AEW World Championship
Jon Moxley (c) vs. MJF
Paradigm Shift finisher jest zablokowany.

AEW Women’s World Championship
Hikaru Shida (c) vs. NWA World Women’s Champion Thunder Rosa

AEW World Tag Team Championship
Hangman Page & Kenny Omega (c) vs. FTR

Mimosa Mayhem Match
Chris Jericho vs. Orange Cassidy
Pojedynek można wygrać poprzez pinfall, submission, lub wrzucenie przeciwnika do zbiornika z mimosą

21-Man Casino Battle Royale
Darby Allin, Lance Archer, Brian Cage, Ricky Starks, Eddie Kingston, The Blade, The Butcher, Fenix, and Pentagon Jr., Shawn Spears, Billy, Austin Gunn, Jake Hager, Santana, Ortiz, Chuck Taylor, Trent, TBA
Zwycięzca w przyszłości otrzyma AEW World Championship Match.

Broken Rules Match
Matt Hardy vs. Sammy Guevara
Jeśli Hardy przegra, to odejdzie z AEW.

Dark Order (Brodie Lee, Colt Cabana, Evil Uno & Grayson) vs. The Natural Nightmares, Matt Cardona & Scorpio Sky

Young Bucks vs. Jurassic Express (Luchasaurus & Jungle Boy)

Tooth and Nail Match (The Buy In)
Big Swole vs. Britt Baker

Show odbędzie się o godzinie 2:00 czasu polskiego.