Prezes AEW potwierdza: Lio Rush powróci na Dynamite, Doudrop komentuje spotkanie z prezesem WWE

» Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie do federacji All Elite Wrestling powróci Lio Rush. Były wrestler WWE po raz pierwszy w ringu AEW pojawił się w czerwcu na gali Double or Nothing.

Kilka dni po Double or Nothing wrestler poinformował o zakończeniu kariery profesjonalnego wrestlera sugerując, iż wpływ na jego decyzję miał uraz doznany w ringu All Elite Wrestling. Jak się okazało było to chwilowe zwątpienie we własne umiejętności ze strony Lio Rusha. Prezes AEW Tony Khan za pośrednictwem Twittera potwierdził, że prowadzi zaawansowane rozmowy z byłym wrestlerem WWE, który najprawdopodobniej wkrótce pojawi się na Dynamite.

Widzę dzisiaj wiele tweetów mówiących o Lio Rush. Przypadkiem, ostatnio sporo rozmawiałem z @TheLionelGreen o powrocie do @AEW i wydaje mi się, że może to nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Lio Rush pojawił się na NJPW Strong, a jego kolejny występ zaplanowany jest na NJPW Strong: Autumn Attack, gdzie będzie częścią 8-Man Tag Team Matchu oraz Single Matchu vs Taiji Ishimori.

» WWE Women Doudrop niedawno rozmawiała z Alistairem McGeorgem z Metro UK. W trakcie wywiadu 30-letnia wrestlerka ze Szkocji wypowiedziała się na temat pierwszego spotkania z prezesem WWE Vincem McMahonem.

Spotkałam go pierwszego dnia, kiedy pojawiłam się na RAW. Byłam bardzo przerażona, ponieważ jestem wielką fanką wrestlingu i przez całe życie oglądałam prezesa WWE. Prezentował się bardzo dobrze, po prostu powiedział: Witamy na RAW, cieszę się, że możesz do nas wpaść i będziemy się dobrze bawić razem z Twoim gimmickiem. Uważam się za profesjonalnego, zabawnego wrestlera… Vince przez cały czas się uśmiechał.