Potencjalni przeciwnicy Romana Reignsa, Ethan Carter III powróci do WWE?, Liv Morgan opowiada o inspiracji, Konflikt Lany z Naomi

» Ostatnio sporo mówi się o tym, że potencjalnym przeciwnikiem Romana Reignsa podczas gali PPV SummerSlam może być powracający do federacji jako Free Agent John Cena, a także osoby takie jak: The Undertaker, który chciałby się zrewanżować na porażkę jakiej doznał podczas WrestleManii, Brock Lesnar, Bill Goldberg, bądź Braun Strowman. Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE nie mają w planach przygotowania feudu Johna Ceny z Romanem Reignsem jednak chcą, aby The Big Dog na najbliższej gali Great Balls of Fire kontynuował swój konflikt z Braunem Strowmanem.

» Impact Wrestling Star Ethan Cater III (EC3) wystąpił gościnnie w podcaście Seana Waltmana, w którym wypowiedział się na temat możliwości powrotu do WWE:

”Jeśli mam być szczery to muszę przyznać, że nie zastanawiałem się jeszcze nad powrotem do WWE, ponieważ wysławiłem swoje imię gdzie indziej i szczerze mówiąc obecnie mam dużo do zrobienia, jednak mam nadzieję, że kiedyś chociaż na jeden dzień zawitam w WWE i udowodnię im kim tak naprawdę jest EC3. Wiele nauczyłem się w Impact Wrestling i zamierzam wypełnić moje zobowiązania wobec tej federacji”.

» W poniższym materiale wideo WWE NXT Women Liv Morgan wyjaśnia, dlaczego ona oraz reszta kobiet występujących w rozwojówce WWE są bardziej zmotywowane po tym jak dowiedziały się o pierwszym w historii Women’s Money in the Bank Ladder Matchu:

» Kilka dni przed wyzwaniem jakie Lana rzuciła obecnej SmackDown Live Women’s Champion Naomi na twitterze rozpoczęła się sprzeczka między zawodniczkami. Warto także zaznaczyć, że na niedzielnej gali PPV Money in the Bank obejrzymy starcie z udziałem tej dwójki, a na szali zostanie postawiony tytuł: