Uwaga na Spoilery! Goldberg obronił pas?, Wywiad z mistrzami po gali, Występ Naomi na WM, Wydarzenia po gali

» Podczas wczorajszego starcia o WWE Universal Championship, Bill Goldberg zainkasował 10 x German Suplexów, a także F-5, po którym stracił tytuł na rzecz Brocka Lesnara. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z tego pojedynku:

» Po zejściu wczorajszej WrestleManii z anteny WWE RAW Tag Team Champions Matt i Jeff Hardy wypowiedzieli się na temat powrotu do domu:

Jeff – W 2009 roku odeszliśmy z WWE. Czujemy się świetnie z powodu powrotu do domu oraz zdobycia RAW Tag Team Titles na WrestleManii.
Matt – Nie używam już mojego gimmicku ”Broken”. Cudownym uczuciem jest powrót do domu i zdobycie pasów tag teamowych. Usunęliśmy pasy tag teamowe z rąk The Club.

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz materiały wideo z 6 Pack Challenge Matchu, w którym poznaliśmy nową mistrzynie kobiet SmackDown, a została nią Naomi. Warto wspomnieć o tym, że niedawno w wyniku urazu jakiego się nabawiła była zmuszona pozbyć się tytułu:

» Po zakończeniu wczorajszej walki wieczoru na WrestleManii 33, Roman Reigns podziękował The Undertakerowi za pojedynek po przez kiwnięcie głową. Po chwili Dead Man zdjął płaszcz, kapelusz oraz rękawiczki i pozostawił je w ringu, a następnie udał się na zaplecze. Czy to oznacza definitywne pożegnanie się Takera z ringiem WWE?