Baron Corbin o zdobyciu walizki MITB, Naomi o starciu z Laną, Gwiazdy HOF na Money in the Bank, Aktywność Jamesa Ellswortha na Twitterze

» Zdobywca walizki Money in the Bank Baron Corbin udzielił wywiadu dla strony internetowej ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat swojego zwycięstwa na niedzielnej gali PPV Money in the Bank:

”To dla mnie niesamowita chwila. Przybyłem do WWE, aby pozostawić po sobie ślad. Zacząłem realizować moje założenia od pierwszego dnia, kiedy wszedłem do ringu i zostałem zwycięzcą Andre the Giant Memorial Battle Royal. Historia pokazuje, że osoba, która zdobędzie walizkę Money in the Bank to prędzej i tak zostaje mistrzem WWE, więc jestem pewien, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w moim przypadku. To bardzo ważny krok w mojej karierze, a ta teczka pomoże mi w realizacji zamierzonego celu”.

» W poniższym materiale wideo WWE SmackDown Live Women’s Champion Naomi wypowiedziała się na temat wyzwania jakie rzuciła jej Lana podczas niedzielnej gali PPV Money in the Bank:

» Podczas niedzielnej gali PPV Money in the Bank na arenie pojawiły się takie sławy jak: Baron Von Raschke, Bob Orton, Ric Flair oraz Sgt. Slaughter. Panowie byli obecni podczas starcia o WWE Championship z udziałem obecnego mistrza Jindera Mahala oraz Randy’ego Ortona:

» Po niespodziewanym zwycięstwie Carmelli podczas Women’s Ladder Matchu na gali Money in the Bank, James Ellsworth za pośrednictwem Twittera opublikował kilka wpisów dotyczących Princess Long Island, na które zareagowali między innymi Generalne Manager SmackDown Live Daniel Bryan, Komisarz SmackDown Live Shane McMahon oraz RAW Women Bayley: