Power of Love na SmackDown Live, Jak wygląda sytuacja Jamesa Ellswortha?, Komentarz Shane’a McMahona, Atak na Breezango

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank zadebiutowali Mike Bennett oraz Maria Kanellis Bennett jako ”Power of Love”. Para będzie występowała na SmackDown Live.
Ciekawostka dla tych, którzy nie wiedzą: W przeszłości Maria miała okazję występować w federacji World Wrestling Entertainment natomiast występ na MITB był debiutem dla Mike’a w największej federacji na świecie:

Co sądzicie na temat debiutu Power of Love w WWE?

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan wypowiedział się na temat kontrowersyjnego zakończenia historycznego ladder matchu z udziałem kobiet mówiąc, że podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live wypowie się na temat ingerencji Jamesa Ellswortha w tym starciu:

» Komisarz SmackDown Live Shane McMahon również wypowiedział się na temat historycznego ladder matchu z udziałem kobiet SmackDown:

» Podczas gali Money in the Bank, The Ascension wyjawili, że to oni stali za atakiem na Breezango po czym rzucili im wyzwanie. Panowie policjanci zaakceptowali wyzwanie i po jednostronnym widowisku odnieśli kolejne zwycięstwo w WWE, które przybliża ich do bycia pretendentami do pasów tag teamowych SmackDown Live.