Daniel Bryan na temat produktu WWE TV, Jim Ross o Women’s Ladder Matchu, Wyróżnienie dla Mari Kanellis, Plany dotyczące par WWE

» WWE Smackdown Live GM Daniel Bryan udzielił wywiadu dla NBC Sports, w którym wypowiedział się na temat obecnego produktu WWE TV:

”Wydaje mi się, że zmiany jakie miały miejsce w zeszłym roku były konieczne i słuszne. Jednak sposób w jaki obecnie prezentujemy nasze gwiazdy musi się zmienić w najbliższym czasie. Jestem fanem UFC i oglądając ich produkt stwierdzam, że musimy wnieść w walki z udziałem naszych zawodników coś co sprawi, że już nikt się nie doczepi i nie stwierdzi, że wrestling jest udawanym aktorstwem. W NXT możemy obserwować poczynania Rodericka Stronga, który będzie gwiazdą tego rosteru, natomiast na SmackDown mamy Fashion Police. Chłopaki wykonują niesamowitą robotę i przyjemnie ich się ogląda. Chciałbym, aby gwiazdy SmackDown były jeszcze lepiej sprzedawane”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat zakończenia Ladder Matchu z udziałem kobiet WWE:

”Kontrowersje jakie pojawiły się podczas tego pojedynku z pewnością będą miały swoje rozwiązanie na najbliższym odcinku SmackDown Live. James Ellsworth, który wspólnie z Carmellą odniósł zwycięstwo w historycznym ladder matchu poniesie konsekwencje. W przeciwieństwie do niektórych fanów wrestlingu jestem zadowolony większością wydarzeń jakie miały miejsce na gali Money in the Bank, ponieważ są one częścią rozwijających się konfliktów, które obejrzymy na gali SummerSlam”.

» Portal F4WOnline.com donosi, że Maria Kanellis uplasowała się na 7 miejscu w rankingu Google.com. A wszystko to za sprawą jej powrotu do World Wrestling Entertainment oraz debiutu z mężem na gali PPV Money in the Bank.

» W ostatnim czasie na Monday Night RAW możemy zaobserwować obecność Bo Dallasa oraz Curtisa Axela przy boku The Miza, a wszystko to za sprawą chęci wprowadzenia kolejnej drużyny do głównego rosteru. Według portalu The Wrestling Observer Newsletter działania te mają na celu pozostawienie jednej pary w głównym rosterze (Mike i Maria) zamiast dwóch jak to miało wcześniej miejsce.