Kiedy do WWE powróci Chris Jericho?, Vince Russo przeprasza Ericka Bischoffa, Wyróżnienie dla Barona Corbina, Eric Bischoff negatywnie o powrocie Johna Ceny

» Zespół muzyczny Fozzy poinformował o tym, że pod koniec października oraz na początku listopada wyrusza w trasę koncertową, więc jeśli były WWE United States Champion Chris Jericho zdecyduje się na powrót do WWE w najbliższym czasie to będzie musiał zrobić sobie kolejną przerwę od wrestlingu po paru występach.

» Od jakiegoś czasu w internecie jesteśmy świadkami sprzeczki Vince’a Russo z Erickiem Bischoffem. Vince w następujący sposób postanowił wypowiedzieć się na ten temat:

”Witam, nazywam się Vince Russo i mam zamiar przekazać Wam coś bardzo ważnego. Jakiś czas temu zaproponowałem przeprosiny Jimowi Cornette, a po chwili mam przepraszać Ericka Bischoffa? Pozwolę sobie przeprosić z góry za to, że coś może pójść nie po mojej myśli. Przepraszam za to, że Dixie Carter uważała Cię za odpowiednią osobę do prowadzenia TNA. Jednak po pewnym czasie okazało się, że ty zniszczyłeś to wspaniałe miejsce! Przepraszam także Hulka Hogana za to, że Erick pogrzebał twoje marzenia i dał nadzieję na coś co było nierealne”.

» WWE SmackDown Live Superstar Baron Corbin w najbliższą sobotę weźmie udział w imprezie wręczenia nagród, która odbędzie się w Gateway Motorsports Park w St. Louis. Baron otrzymane nagrodę NASCAR’s Drivin’ For Lineman 200.

» Eric Bischoff w najnowszym odcinku Bischoff on Wrestling wypowiedział się na temat pomysłu dotyczącego powrotu Johna Ceny jako wolnego agenta:

”Nie zamierzam negatywnie podchodzić do tego pomysłu. Od samego początku wiedziałem, że w pewnym momencie kwestia dotycząca Johna Ceny zostanie odesłana na dalszy plan. Natomiast jeśli ktoś planuje, aby jeden zawodnik co chwilę zmieniał barwy na czerwone, a następnie na niebieskie to chyba nie da się robić czegoś takiego na dłuższą metę, ponieważ to tylko źle wpłynie na rozwój poszczególnego brandu”.