Uwaga na Spoilery! Charlotte Flair odnośnie MITB, Lana opowiada o szkoleniu w Total Divas, Matt Sydal o byciu najlepszym w swojej kategorii, Nowy mistrz w Impact Wrestling

» WWE SmackDown Live Women Charlotte Flair w rozmowie dla USA Today’s For The Win wypowiedziała się na temat oczekiwań dotyczących Money in the Bank Ladder Matchu z udziałem kobiet oraz o Mae Young Classic:

”Jest spore oczekiwanie odnośnie pierwszego w historii ladder matchu z udziałem kobiet. Będzie kilka ciekawych spotów z użyciem drabin, ale myślę, że wszyscy są bardziej podekscytowany tym co wisi nad ringiem oraz tym, która z zawodniczek stanie się pierwszą w historii posiadaczką walizki Money in the Bank. Będzie to wspaniała okazja do poznania bliżej historii Mae Young. Wiele dziewczyn pracujących w NXT wystąpi w tym turnieju, ale oprócz nich nie zabraknie także gwiazd ze sceny niezależnej. Myślę, że to będzie niesamowite przedsięwzięcie”.

» WWE SmackDown Women Lana wypowiedziała się na temat szkolenia podczas udziału w Total Divas:

”Jestem bardzo podekscytowana zważając na to co działo się w moim życiu w ciągu ostatniego roku. Nie zawsze było łatwo, ale byłam głodna wiedzy. Moja przyszłość wygląda bardzo obiecująco i będzie o wiele lepsza/inna od moich koleżanek z branży. Jestem silną i niezależną kobietą, która zamierza podążać własną ścieżką”.

» Chris Van Vliet przeprowadził wywiad z byłym zawodnikiem WWE aktualnie występującym w Impact Wrestling, czyli Mattem Sydalem. Wrestler twierdzi, że jest obecnie najlepszym Cruiserweightem na świecie i wszędzie sobie poradzi nie zależnie od miejsca i warunków pracy:

» Podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling, Sonjay Dutt pokonał Low Ki i został nowym X-Division Championem, a dokonał tego przed swoją publicznością w Mumbaju w Indiach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze akcje tego pojedynku: