Ethan Carter III chce zostać mistrzem, Roman Reigns odnośnie part timerów w WWE, The Riott Squad o występie na WrestleManii

» W poniższym materiale wideo Ethan Carter III wypowiedział się na temat zdenerwowania przed sobotnim eventem NXT TakeOver. Nowy nabytek NXT stwierdził, że pokaże wszystkim kim jest oraz dlaczego nazywa się ECIII. Event odbędzie się w Nowym Orleanie. Podczas tego wydarzenia poznamy historycznego NXT North American Championa.

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla The New York Post, w którym wypowiedział się na temat lepszego wrestlingu, gdy mistrzem nie jest part timer:

”Najlepiej, kiedy macie mistrza, który pojawia się na każdym wydarzeniu na żywo, na każdym live evencie. Chyba każdy o tym wiedział wcześniej. Liczby jakie miałem po pokonaniu Triple H na WrestleManii 32 w Dallas nie kłamią. Spójrzcie na statystyki Brocka Lesnara w roli mistrza”.

» WWE opublikowało materiał wideo, w którym została zaprezentowana obecność The Riott Squad na poniedziałkowym live evencie w Knoxville. Ruby Riott skomentowała obecność swojej drużyny (Liv Morgan oraz Sarah Logan) w WrestleMania Women’s Battle Royal: