Patrick Clark gwiazdą w NXT?, Alberto El Patron odwołał swój występ, Zapowiedź Supercard of Honor XI, Jerry Lynn w WWE PC

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat wrestlera, który może mieć największy wpływ na rozwój NXT tuż po WrestleManii 33:

”Według mnie głównym kandydatem jest były uczestnik WWE Tough Enough Patrick Clark, który posiada bardzo duży potencjał, jest bardzo młody i to właśnie on będzie stanowił o sile NXT po WrestleManii. Niestety śmiem stwierdzić, że nigdy nie będę zadowolony z produktu jakim jest NXT, ponieważ stale chce, aby był on lepszy…lepszy…lepszy”.

» Impact Wrestling Star Alberto El Patron za pośrednictwem Twittera poinformował, że nie weźmie udziału w tegorocznej imprezie WrestleCon poprzedzającej WrestleManię 33, a głównym powodem jego decyzji jest sytuacja związana z Paige:

”Ze względu na inwazję na naszą prywatność muszę pozostać w domu z osobą, która mnie potrzebuje w tej smutnej chwili. Dziękuję za wsparcie. Obiecuję, że następnym razem nic mnie nie powstrzyma przed występem podczas WrestleCon”.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które obejrzymy podczas kwietniowej gali Ring of Honor Supercard of Honor XI:

ROH WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP LADDER MATCH
ROH WORLD TAG TEAM CHAMPIONS THE HARDYS (JEFF & MATT HARDY) vs. THE YOUNG BUCKS (MATT & NICK JACKSON)

ROH WORLD TITLE MATCH
ROH WORLD CHAMPION CHRISTOPHER DANIELS vs. DALTON CASTLE

TEXAS BULLROPE MATCH
CODY vs. JAY LETHAL

THE BRISCOES (JAY & MARK) & BULLY RAY vs. HANGMAN PAGE & GUERRILLAS OF DESTINY (TAMA TONGA & TONGA ROA)

WILL OSPREAY & VOLADOR JR. vs. DRAGON LEE & JAY WHITE

Gwiazdy, które z pewnością wezmą udział w gali:

ROH WORLD TELEVISION CHAMPION “THE VILLAIN” MARTY SCURLL
ADAM COLE
THE KINGDOM (MATT TAVEN & VINNY MARSEGLIA)
“HEAVY METAL REBEL” FRANKIE KAZARIAN
SILAS YOUNG
BEER CITY BRUISER
PUNISHMENT MARTINEZ
MOTOR CITY MACHINE GUNS (ALEX SHELLEY & CHRIS SABIN)

WOMEN OF HONOR:
CMLL LUCHADORAS LA AMAPOLA & MARCELA
KELLY KLEIN
MANDY LEON
DEONNA PURRAZZO
SUMIE SAKAI
JENNY ROSE
FAYE JACKSON

» Portal PWInsider.com donosi, że były ECW World Champion Jerry Lynn pojawił się w tym tygodniu w WWE Performance Center, gdzie pełnił rolę gościnnego trenera.