Bayley chce walki z komisarz RAW, Earl Hebner chwali Impact Wrestling, Powrót WOS Wrestling

» WWE RAW Women’s Champion Bayley w rozmowie dla NBC Sports wypowiedziała się na temat rywalizacji ze Stephanie McMahon:

”Tak wiele razy o tym myślałam. Nawet gdy byłam jeszcze dzieckiem (śmiech). Śledziłam jej pojedynki z Litą(która ostatnio wróciła do ringu) i moim marzeniem była możliwość odbycia walki ze Stephanie. Jeśli mam być szczera to jest jedno z moich ważniejszych marzeń. Gdyby coś takiego mogło się wydarzyć to także chciałabym zobaczyć feud Austina z Vincem”.

»  WWF / Impact Wrestling referee Earl Hebner w rozmowie z Justinem Barrasso wypowiedział się na temat pracy w Impact Wrestling:

”Impact jest na dobrej drodze. Jeff Jarrett wie na czym polega biznes dzięki czemu zatrudnił odpowiednie osoby do współpracy. On wie, co robi. Ja się cieszę z możliwości współpracy z moim synem. Jesteśmy świetni, ale on jest troszkę szybszy ode mnie w podejmowaniu pewnych decyzji. Właśnie podpisałem nową dwuletnią umowę z Impact”.

» MANCHESTER | NASHVILLE – ITV Studios Entertainment Manchester poinformowało, że dzięki nawiązanej współpracy z Impact Wrestling, spółką zależną od Anthem Sports & Entertainment Corp do ITV powróci WOS Wrestling.