Alexa Bliss na temat Women’s Royal Rumble Matchu, Earl Hebner o powodzie odejścia z Impact Wrestling, Kevin Owens na temat występu Machine Guns Kelly’ego

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss niedawno rozmawiała ze Scottem Fishmanem dla Miami Herald, gdzie wypowiedziała się na temat plotek dotyczących Women’s Royal Rumble Matchu:

”Myślę, że WWE jest na to gotowe. Nasze zawodniczki są na to gotowe i od samego początku staramy się podnosić zawieszoną poprzeczkę. Plusem jest to iż znajdujemy się w kobiecej rewolucji i mamy nieograniczone możliwości, które udaje nam się bardzo dobrze wykorzystywać. Myślę, że w przyszłym roku zobaczymy taki pojedynek i mam nadzieję również na występ w walce wieczoru WrestleManii”.

» Były sędzia WWE/Impact Wrestling Earl Hebner udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard‘s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat odejścia z Impact Wrestling:

”Na początku wydawało nam się, że nowa firma jest czymś wielkim co na długo zagości na scenie wrestlingowej, ale po czasie okazało się iż mają problemy finansowe. Czułem się tak jakbym to ja im płacił. Poprosiłem o zwolnienie, gdyż zarówno ja jak i niektórzy wrestlerzy otrzymywaliśmy zaledwie 100$ dziennie. To poniżające dla profesjonalnego wrestlera”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo były mistrz WWE Universal Kevin Owens wypowiedział się na temat występu Machine Gun Kelly’ego podczas tapingu WWE Tribute To The Troops: