Alberto El Patron na temat zakończenia związku z Paige, Austin Aries członkiem Defiant Wrestling, Brandi Rhodes o przyjaźni z Kelly Kelly

» Alberto El Patron wystąpił gościnnie w podcaście Keeping It 100 with Konnan, w którym wypowiedział się na temat zakończenia relacji z Paige:

”Z pewnością wszyscy już wiedzą, że nie jesteśmy razem. Zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek, ponieważ ona jest w Orlando, a ja w San Antonio. Ona powróciła z WWE, gdzie harmonogram występów jest bardzo napięty i myślę, że nie mielibyśmy czasu na spotykanie się. W ostatnim czasie ludzie z WWE nie pozwolili jej przyjechać do mnie do San Antonio, ponieważ trenowała i przygotowywała się do powrotu na ring, a ja niestety nie byłem w stanie pojechać do Orlando, gdyż mam trójkę małych dzieci i muszę się nimi opiekować. Zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek, ponieważ Paige dała mi wybór między byciem z nią w Orlando, a byciem ze swoimi dziećmi w San Antonio. Mimo wszystko chcę dla niej jak najlepiej i wiem, że stoi przed nią niesamowita historia. Nasz związek był bardzo przyjemny, ale zrobiliśmy to co słuszne”.

» Były WWE Superstar Austin Aries został zaprezentowany jako nowy członek federacji Defiant Wrestling o czym możecie dowiedzieć się w poniżej zamieszczonym materiale wideo:

Aries zadebiutował w momencie, kiedy w ringu przebywał Generalny Manager Stu Bennett oraz Defiant Champion Marty Scurll. Bennett ogłosił, że udało im się podpisać kontrakt z najgorętszym wolnym talentem:

» Brandi Rhodes udzieliła wywiadu dla Fansided, w którym wypowiedziała się na temat przyjaźni z Kelly Kelly(Barbie Blank):

”No cóż, tak naprawdę to Barbie przyjaźniła się bardziej z Codym niż ze mną. Nie znam jej zbyt dobrze. Jestem pewna, że kiedyś wpadniemy na siebie. Wiem, że ona oraz mój mąż trenowali razem w Ohio Valley Wrestling przez co znają się od bardzo dawna. Bardzo podoba mi się rola jaką odgrywa w WAGS i podziwiam ją za sukces jaki udało się jej odnieść”.