Shawn Michaels mógł walczyć z AJ Stylesem?, Stan zdrowia Mauro Ranallo, Debiut Ruby Riot w NXT

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels pojawił się w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat propozycji ze strony WWE odnośnie walki z AJ Stylesem podczas WrestleManii 33:

”Myślę, że czasami coś się dzieje bez przyczyny, ale nie wiem czy powinienem pójść na taki układ. Chociaż z drugiej strony mógłbym stoczyć jeszcze jeden pojedynek. W jednej z odpowiedzi dla Sports Illustrated powiedziałem, że WWE nie pytało mnie o możliwość odbycia walki z AJ Stylesem, gdy ten jeszcze nie miał przeciwnika na WrestleManię(skłamałem) jednak moja odpowiedź na pytanie od WWE była następująca – żałuję, że ten młody człowiek nie pojawił się w federacji 10 lat temu, ponieważ teraz jestem za stary. Styles jest bardzo utalentowanym zawodnikiem”.

» Od dwóch tygodni Mauro Ranallo nie pojawia się na odcinkach SmackDown co prowadzi do spekulacji na temat jego sytuacji związanej z WWE. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że od dnia 13 marca Mauro nie kontaktował się z nikim poza WWE, a także zaprzestał swoje działania na portalach społecznościowych typu Twitter, na których był bardzo aktywny. Dave Meltzer jednak zauważył, że Ranallo od lat młodzieńczych borykał się z pewnego rodzaju depresją i być może podobna sytuacja ma teraz miejsce.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV zadebiutowała Heidi Lovelace jako Ruby Riot. Jej przeciwniczką była Nikki Cross. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Ruby będzie współpracowała z Tye Dillingerem, Roderickiem Strongiem oraz No Way Jose, aby stworzyć równowagę w starciu z Erickiem Youngiem, Alexanderem Wolfem, Killianem Dainem oraz Nikki Cross podczas NXT TakeOver: Orlando.

Maybe #NikkiCross has met her match in #WWENXT’s newest Superstar!

Post udostępniony przez WWE NXT (@wwenxt)