Shawn Michaels chce walczyć z AJ Stylesem na WrestleManii, Mick Foley wierzy w powrót Daniela Bryana do ringu, Carmella o udziale w Total Divas

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels udzielił krótkiego wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego pojedynku z AJ Stylesem:

”Myślę, że AJ Styles jest niewiarygodnie utalentowanym młodzieńcem i gdybym był 10 lub 15 lat młodszy to z pewnością udałoby się nam zmierzyć w jednym ringu. Jestem zadowolony z tego, że co roku w okresie WrestleManii pojawiają się plotki sugerujące mój powrót do ringu. Oczywiście jestem zainteresowany walką z obecnym mistrzem WWE, ale musimy dać szansę młodszym wrestlerom”.

» WWE Hall of Famer Mick Foley wystąpił gościnnie w podcaście This Corner, gdzie wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Daniela Bryana do ringu WWE:

”Jestem pewien tego, że jeśli nadarzy się okazja powrotu Daniela Bryana do ringu WWE to ją wykorzysta i stoczy kilka bardzo dobrych pojedynków, mam tylko nadzieję iż będzie się oszczędzał. Nie wiem jaki jest jego aktualny stan zdrowia oraz to co mówią lekarze, ale mam nadzieję, że w końcu zrozumie jakie wartości są najważniejsze”.

Znalezione obrazy dla zapytania Mick Foley Daniel Bryan

» Posiadaczka walizki Money in the Bank, Carmella udzieliła wywiadu dla Rolling Stone, w którym wypowiedziała się na temat swojego udziału w Total Divas:

”Jest to bardzo ekscytujące. Mogę być częścią reality show w rewolucji kobiet. Jedną z rzeczy jakie mogliśmy kiedykolwiek obejrzeć w WWE z moim udziałem to był Money in the Bank Ladder Match. Nigdy nie sądziłam, że w jakiś sposób przyczynię się do rewolucji w dywizji kobiet, ale tak się stało. Fani w Total Divas mogą mnie o wiele lepiej poznać od strony jakiej mnie jeszcze nie znają”.