Rehabilitacja Darrena Younga, Film z udziałem Shawna Michaelsa, Jerry Lawler na temat swojego kontraktu z WWE, Roman Reigns o AJ Stylesie

» WWE Superstar Darren Young za pośrednictwem Twittera opublikował materiał wideo ze swojej rehabilitacji:

» 20 stycznia w kinach pojawił się debiutancki film ”The Resurrection of Gavin Stone” z udziałem WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa. Niestety film ten otrzymał sporo negatywnych opinii, ale głównie skupiały się one wokół osoby Shawna Michaelsa.

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler wystąpił w podcaście Wrestling Fixed prowadzonym przez Billa Aptera, w którym wypowiedział się na temat swojego kontraktu z WWE

”Nigdy nie podpisywałem kontraktu z WWE. Mój stary kontrakt został po prostu przedłużony. Właśnie podpisałem nową, roczną umowę, więc muszę ciężko pracować jak mała pszczoła. W pewnym momencie związany byłem nawet trzema kontraktami, ale wciąż nie wiem co będzie za 7 lub 8 lat”.

» WWE Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat AJ Stylesa:

”Cóż AJ Styles jest niesamowitym wrestlerem, więc nie ma rozpisywać się na jego temat. Nie troszczę się o wygranie w turnieju na gwiazdę roku, lecz zamierzam być największą gwiazdą w WWE. Mam nadzieję, że fani wrestlingu zrozumieli na czym polegał mój krótki konflikt z AJ Stylesem. Jestem szczęśliwy, że mogłem się z nim dobrze bawić”.