Oryginalne plany WWE na Draft, CM Punk o potencjalnym Tag Team-ie z Bryanem Danielsonem, Rhea Ripley wspomina swoją reakcję na współpracę z Nikki A.S.H.

» Draft już za nami ,a my dowiadujemy się coraz więcej o planach jakie WWE miało oryginalnie przyszykowane.

PWInsider informuje, że pierwotnie pierwszym wyborem RAW podczas piątkowej edycji miał być Bobby Lashley. Miało to wprowadzić wśród fanów zastanowienie co będzie z nowym mistrzem WWE Big E, a odpowiedź na to mieli poznać w poniedziałek.

Kolejnym pomysłem było rozdzielenie The Street Profits. Montez Ford miał przejść na RAW wspólnie z Biancą Belair a Angelo Dawkins miał pozostać na Smackdown. Ostatecznie podjęto decyzję, że dojdzie do rozpadu T-Bar’a oraz Mace’a.

» Podczas ostatniego AEW Unrestricted, w którym udział wziął CM Punk, opowiedział m.in kiedy zaczął myśleć o powrocie do wrestlingu, “więzi” z Living Color i Cult of Personality oraz z kim chciałby współpracować w ewentualnej walce o tytuły Tag Team.

“W pewnym momencie, gdy byłem wolny od pozwów, które ludzie wnosili przeciwko mnie. Myślałem, że jest to moment w którym to się skończy, jestem wolny. Uzdrowienie można rozpocząć.”

“Myślę, że jest wiele dobrych odpowiedzi na to pytanie, ale samolubnie powiem, że chcę Tag Team z Bryanem Danielsonem. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek o tym mówił. W ROH była taka rzecz, by było tylko ja, American Dragon, czarne buty, czarne spodenki, coś w rodzaju Bockwinkela i Stevensa. Oboje powiedzieliśmy “Tak, to brzmi jak coś, w co moglibyśmy się zaangażować”. Myślę, że nadal jest potenciał ku temu.”

» Mistrzyni kobiet Tag Team Rhea Ripley wystąpiła w TV Insider, gdzie podzieliła się swoimi odczuciami na temat współpracy z Niki A.S.H.

” Na początku byłam trochę zdystansowana do tego. Ale jest bardzo dobrą, serdeczną i pozytywną osobą. Czasami potrzebujesz kogoś takiego przy sobie zwłaszcza gdy jesteś taką osobą jak ja, czyli wychodzisz i krzywdzisz ludzi”.