[SPOILER]: CM Punk zapowiada debiut utytułowanej gwiazdy w AEW?

W trakcie wywiadu podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite CM Punk odpowiedział na chanty fanów. Jego odpowiedź prawdopodobnie potwierdza informacje, że już niebawem w AEW zobaczymy Bryana Danielsona (Daniel Bryan).

CM Punk powrócił do świata wrestlingu po ponad 7 latach. W zeszłym tygodniu na AEW Rampage przywitał się z fanami a ubiegłej nocy po raz pierwszy pojawił się na Dynamite udzielając wywiadu. W trakcie jednej z odpowiedzi Punka rozległy się chanty  “YES! YES! YES!”. Zawodnik z Chicago zareagował na okrzyki fanów mówiąc, że “należą one do kogoś innego, a fani być może muszą być trochę bardziej cierpliwi”.

Jest to oczywiste nawiązanie do byłej gwiazdy WWE Bryana Danielsona znanego również jako Daniel Bryan. W ubiegłym miesiącu wiele źródeł podawało, że obydwaj panowie podpisali kontrakt z federacją, jednak Bryan ma zadebiutować dopiero podczas Grand Slam Dynamite na Arthur Ashe Stadium 22 września. Słowa CM Punka potwierdzają, że już niebawem możemy spodziewać się wspomnianego debiutu.