Becky Lynch chciała wystąpić w roli heela, Bray Wyatt może nie trafić do AEW, Najnowsze informacje o przyszłości Daniela Bryana

» Fani WWE są źli z powodu heel turnu Becky Lynch. O ile prawdą jest, że Vince McMahon chciał, aby kilka lat temu przeszła heel turn, to tym razem decyzja należała do wrestlerki. Dave Meltzer poinformował, że heel turn był czymś, o co prosiła. Lynch powróciła na SummerSlam a następnie pokonała Biancę Belair w mniej niż 30 sekund i zdobyła SmackDown Women’s Championship. Niektórzy porównują ten heel turn do zwrotu Steve’a Austina w 2001 roku, który doprowadził do upadku biznesu. Jak na ironię, to Austin złożył prośbę o heel turn, ponieważ uważał, że jego postać staje się nieświeża. Booking Belair nie spodobał się wielu kibicom i wrestlerom. Lynch pierwotnie miała powrócić do WWE TV za kilka tygodni, ale plany uległy zmianie, ponieważ Sasha Banks nie została dopuszczona do akcji na ringu. Banks nie pojawiła się na live eventach w Karolinie oraz nie było jej za kulisami podczas SmackDown czy SummerSlam. W najbliższym czasie główną rywalizacją na SmackDown będzie feud pomiędzy Becky Lynch a Sashą Banks.

» Podczas ostatniego Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wskazał, że Bray Wyatt prawdopodobnie zmierza do AEW. Wyatt nadal jest objęty zakazem konkurencji z WWE, więc zgodnie z prawem nie mógł rozpocząć negocjacji. W programie Bryan and Vinny Show, Bryan Alvarez zaprzeczył tym informacjom.

Dave zdawał się wskazywać, że Bray Wyatt przechodzi do AEW. Co mogę powiedzieć na ten temat, nie twierdzę, że Dave się myli. Może mieć rację i może się tak stać, ale jak tylko ten program wystartował zacząłem dostawać smsy i były one od ludzi z AEW. To nie był Tony Khan. To byli ludzie, którzy prawdopodobnie powinni wiedzieć i pytali „czy Dave powiedział, że Bray przyjdzie?”. A ja odpowiadałem, ‚Nie wiem, nie robiłem show, jeszcze tego nie słyszałem’. Zasadniczo nie byli tego świadomi. Ponownie, nie mówię, że Bray nie przejdzie lub że Dave się myli. Dave może wiedzieć coś, czego oni nie wiedzą, co byłoby w pewnym sensie dziwne. Ale taka jest historia w tej chwili.
Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że nie wierzę, że jest to gwarancja, że Bray Wyatt przejdzie do AEW. Może to zrobi, może nie. Dla mnie to nie jest tak jak z CM Punkiem, gdzie CM Punk miał iść do AEW i jestem na 99,9999 procent pewien, że Bryan Danielson idzie do AEW. Nie powiedziałbym nic podobnego w przypadku Braya Wyatta. Nie mówię, że to się nie stanie, może się stanie, ale w tym momencie stawiałbym na znacznie mniej niż 99,9999 procent.

Alvarez powiedział, że jego przeczucie mówi mu, że Wyatt nie przejdzie do AEW, ale wszystko może się zmienić. Tak więc w tym momencie, Wyatt nie jest pewniakiem do AEW i prawdopodobnie tak pozostanie, dopóki nie stanie się oficjalnie wolnym agentem po wygaśnięciu zakazu konkurencji.