Daniel Bryan i CM Punk w WWE BackStage, Gwiazdy WWE powitały drugie dziecko, AJ Styles o zwolnieniu braci z WWE

Daniel Bryan i CM Punk w WWE BackStage, Gwiazdy WWE powitały drugie dziecko, AJ Styles o zwolnieniu braci z WWE

» WWE On Fox za pośrednictwem TWITTERA poinformowało, że w przyszłym tygodniu do BackStage dołączy Daniel Bryan. Będzie on gościem specjalnym programu prowadzonego przez Renee Young, Bookera T, Christiana oraz CM Punka. Odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 23:00 na FS1. Przed programem zostanie odtworzona gala PPV WrestleMania 31, na której Daniel Bryan pokonał Bad News Barretta (c), Deana Ambrose’a, Stardusta, Luke’a Harpera, Dolpha Zigglera i R’Trutha zdobywając WWE Intercontinental Championship.

» Były pretendent do WWE Universal Championship, Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wyjawił, że urodziło mu się drugie dziecko. Dziewczyna ma na imię Hyrie Von Rotunda. Spikerka WWE, JoJo za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie swojej nowo narodzonej córki. Warto nadmienić, że w ubiegłym roku para powitała syna, Knasha Sixxa Rotundę.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SmackDown 29 maja 2020: Raport

View this post on Instagram

Hyrie Von Rotunda ❤️ I love you.

A post shared by Joseann Offerman (@joseann_alexie) on

 

 

» W najnowszej odsłonie After The Bell wystąpił AJ Styles, który wypowiedział się na temat zwolnienia Luke’a Gallowsa i Karla Andersona:

To dla mnie coś nowego. Myślę, że oni wykonują dobrą robotę. Jestem podekscytowany możliwością pracy z wrestlerami ze SmackDown. Luke i Karl potrzebowali zmiany, ponieważ zmniejszył się na nich hype, co mnie zabolało. Odejście z RAW pomoże mi pozbierać się. Mam zamiar zmienić atmosferę panującą wokół swojej osoby, ponieważ zbyt wiele czasu spędziłem na RAW. To ja byłem osobą odpowiedzialną za sprowadzenie ich do WWE, więc poczułem się winny, kiedy Luke i Karl zostali zwolnieni. Czuję, że gdybym ich zachęcił do cięższej pracy, to nadal byliby w WWE. Czuję się tak, jakbym ich zawiódł. Mamy ze sobą dobry kontakt, ale ta sytuacja mnie przytłoczyła. Jestem najstarszy w tej grupie, a oni są dla mnie, jak młodsi bracia. Nie zajmowałem się nimi, to nie daje mi spokoju.