Informacje w sprawie kontuzjowanych gwiazd NXT, Komu w WWE pomaga AJ Styles?, Eric Bischoff komentuje przyszłość Brocka Lesnara

Informacje w sprawie kontuzjowanych gwiazd NXT, Komu w WWE pomaga AJ Styles?, Eric Bischoff komentuje przyszłość Brocka Lesnara

» Matt Camp w najnowszej odsłonie WWE NXT Injury Report wypowiedział się na temat gwiazd, które doznały urazów podczas ostatniego odcinka NXT TV.

Timothy Thatcher doznał wielu złamań zębów po zainkasowaniu Rebound Kicka od Matta Riddle. Ta dwójka walczyła ze sobą w Cage Fight Matchu, który w ostateczności wygrał Thatcher. Matt Camp stwierdził, że Thatcher wkrótce skontaktuje się z chirugriem, aby wyeliminować kolejne urazy. Warto dodać, że w przeszłości Timothy miał podobny problem, więc wiele osób uważa, iż była, to część story.

Jake Atlas doznał urazu lewego żebra podczas GROUP A Triple Threat Matchu, w którym Drake Maverick zapewnił sobie awans do finału turnieju, który wyłoni nowego tymczasowego NXT Cruiserweight Championa. Przeciwnikiem utytułowanego wrestlera będzie El Hijo del Fantasma. Stan zdrowia Atlasa jest oceniany jako stabilny.

Shotzi Blackheart skarżyła się na ból kręgosłupa, po konfrontacji z Raquel Gonzalez, w trakcie której doszło do ingerencji ze strony Dakoty Kai, Tegan Nox i Candice LeRae. Camp stwierdził, że wrestlera zostanie poddana szczegółowym badaniom.

» AJ Styles jest weteranem w branży wrestlingowej. Corey Graves zapytał go o to, czy komukolwiek doradzał podczas pracy w WWE:

Faceci tacy, jak Ricochet oraz Cedric Alexander. Okazuje im moje wsparcie, gdyż zmagaliśmy się ze sobą na scenie niezależnej. Czasami nie masz pojęcia, co się wydarzy, a praca w WWE jest, jak przejażdżka kolejką górską. Po prostu wsiadasz do niej i obserwujesz, gdzie Cię zabierze. Jeżeli jesteś pozytywną osobą, która posiada dobrą etykę pracy, to po pewnym czasie zyskasz bardzo wielkie korzyści. Dlatego też staram się pomagać tym facetom, ponieważ pozytywne podejście do pewnych spraw, może zmienić ich przyszłość. Kiedy twoje podejście jest nieodpowiednie, twój status również ulega pogorszeniu się.

» Podczas 83-odcinka swojego podcastu, Eric Bischoff wypowiedział się na temat Brocka Lesnara oraz jego przyszłości w WWE:

Jeśli jest ktoś, kto posiada kwalifikacje do stwierdzenia “nigdy nie mów nigdy”, to taką osobą jestem ja. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której Brock nie powraca do WWE. Zacznijmy od tego, że on nie musi wrócić, ale wiem, że tego chce. Spójrzmy na nagłówki różnych gazet, które komentują występ Mike’a Tysona. Oni tęsknią za widowiskiem, które potrafi ufundować sportowiec/wykonawca z górnej półki. Czy Brock Lesnar wróci do WWE? Tak, ponieważ Brock przez całe życie jest sportowcem, który lubi rywalizować. Bez względu na sytuację, on nie zniknie. Nie wydaje mi się, aby wkrótce do telewizji powrócił Brock, gdyż nie ma takiej potrzeby. Wiem, że on wróci, ale kiedy to się stanie? Nie wiem.