John Cena nawiązuje do CM Punka na SmackDown, Gwiazdy opuściły live event WWE, Jungle Boy: Wieloletni kontrakt i współpraca z byłym wrestlerem WWE

» John Cena uhonorował jednego ze swoich największych rywali, czyli byłego WWE Championa CM Punka. W sobotę na profilu społecznościowym Lidera Cenation pojawiło się zdjęcie, na którym Punk posyła buziaka w kierunku Vince’a McMahona po zwycięstwie odniesionym w main evencie Money in the Bank 2011 w Chicago.

Post Ceny pojawił się zaledwie dzień po tym, jak pośrednio odniósł się do CM Punka w trakcie promocyjnego segmentu, w który zaangażowany był WWE Universal Champion Roman Reigns.

Roman dasz piekielne show, ale ja będę tam siedział przez 1, 2, 3. Potem zdobędę twój tytuł, przeskoczę barykadę i ucieknę z Allegiant Stadium tak szybko, jak to możliwe. Może nawet prześlę Ci buziaka na pożegnanie.

Natychmiast po wspomnianym segmencie CM Punk udostępnił tajemniczy post na swoim Instagram Stories, który zniknął po 24 godzinach. Wiele wskazuje na to, że CM Punk ma zadebiutować w przyszłym tygodniu w ringu AEW.

» SmackDown Women’s Champion Bianca Belair oraz Sasha Banks przegapiły wczorajszy Live Event WWE, który odbył się w Charlotte.

Tim Jarrell z PWInsider za pośrednictwem Twittera jako pierwszy wypowiedział się na temat powyższej informacji:

Więc, ummmm na dzisiejszym wydarzeniu WWE ogłoszono, że zarówno Sasha Banks, jak i Bianca Belair nie pojawią się z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Nie podano żadnego konkretnego powodu.

ZOBACZ TAKŻE >>>  MZW Project 8: Golden Road Finals – Wyniki

Sasha Banks i Bianca Belair miały zmierzyć się ze sobą w Spectrum Center.

» AEW Star Jungle Boy wystąpił gościnnie w podcaście Oral Session prowadzonym przez Renee Paquette. Wschodząca gwiazda AEW wypowiedziała się na temat podpisania wieloletniego kontraktu z AEW oraz współpracy ze starym przyjacielem, który tydzień temu został zwolniony przez WWE.

To trochę dzikie. Cieszę się, że dostałem szansę. Wiesz poprzedni rok był dziwny ze względu na to, co się wydarzyło. Czuję, że znowu wszystko eksplodowało, od momentu kiedy fani powrócili na wydarzenia wrestlingowe. Po dziwnym roku następuje kolejne przełamanie. Wszyscy znowu ekscytują się wrestlingiem, to coś fajnego. Wydaje się, że każdego tygodnia pojawia się coś nowego. To naprawdę dziki czas i za kilka lat, kiedy spojrzymy wstecz uznamy, że był to szalony okres. Każda nowa osoba stwarza nowe możliwości. Fajnie jest być częścią takiego projektu.

 

Jest wiele nazwisk, z którymi chciałbym się zmierzyć. Są to faceci, których w przeszłości oglądałem i podziwiałem. Dla mnie najlepszą osobą, z którą chciałbym współpracował jest Jake Atlas ostatnio zwolniony przez firmę wrestlingową. Do tej pory miałem z nim jedne z najlepszych pojedynków w mojej karierze. Myślę, że fajnie byłoby móc pokazać się większej publiczności. Zobaczymy, co się wydarzy, trzymam kciuki.