WWE NXT 2.0 05 października 2021: Raport

Kolejny odcinek NXT 2.0. Dzisiaj możemy zobaczyć nowych mistrzów tag team, jako iż w main evencie zobaczymy Fatal 4 Way Tag Team Match, w którym zmierzą się MSK, GYV, Trick Williams & Carmelo Hayes oraz Brooks Jensen & Josh Briggs.

MATCH #1
Mandy Rose w/Toxic Attraction vs Ember Moon

Zwycięzca: Mandy Rose (Jumping Knee Strike)

Legado Del Fantasma wypowiadają się na temat draftu i wybrania Hit Row przez Smackdown. Santos mówi, że Hit Row zostało uratowane. Santos mówi, że ich największą bronią są słowa i to nie świadczy o nich dobrze. Nazywa on Swerve’a tchórzem i wyzywa do walki o pas NXT North American.

MATCH #2
Odyssey Jones vs LA Knight

W trakcie walki pojawił się Andre Chase, który rozproszył Jones’a. Knight wykonał Jumping Neckbreaker, po czym przypiął Jones’a. Odyssey położył swoją nogę pod liną, ale zanim sędzia to zauważył Chase ją przesunął z powrotem do ringu.

Zwycięzca: LA Knight (Jumping Neckbreaker)

McKenzie Mitchell robi wywiad z Cameronem Grimesem. Cameron mówi, że jest trochę zazdrosny tym, że między innymi InDex wzięli ślub, czy też tym, że Cora Jade i Trey Baxter całowali się w szatni. Grimes poszukuje kobiety. Przerywają wywiad Pete Dunne i Ridge Holland. Pete mówi, że nikt nie chciałby być obok takiego kogoś jak Cameron. Pete proponuje walkę z Grimesem, a ten się zgadza, mimo tego, że nie słuchał co Brytyjczyk miał do powiedzenia. Cameron podchodzi do dwóch kobiet i je zagaduje.

Kyle O’Reilly rozmawia z Vonem Wagnerem w szatni. Kyle pyta się Vona czemu ten mu pomaga. Von mówi, że wykorzystał szansę, nie lubi on Dunne’a i Hollanda. Wagner mówi, że szanuje on Kyle’a za jego serce. Kyle dziękuje Vonowi, ale mówi, że poradzi sobie sam od teraz.

Tommaso Ciampa jest w ringu i ma coś do powiedzenia. 26 października zobaczymy powrót Halloween Havoc. Ciampa mówi, że potrzebuje przeciwnika. Wie on, że jedna osoba jest bardzo niecierpliwa i chce być twarzą NXT, ale czyny znaczą więcej niż słowa, więc Tommaso pyta się, czy ktoś ma wystarczająco duże jaja, aby zabrać mu pas NXT. Pojawia się wspomniany przed chwilą Bron Breakker. Bron mówi, że respektuje Ciampę, ale nie obchodzi go to, że jest w NXT przez krótki czas, chce on zostać mistrzem NXT. Bron mówi, że ma największe jaja w całej szatni NXT i wyzywa Ciampę do walki o pas NXT na Halloween Havoc. Ciampa mówi, że jest duża różnica pomiędzy nim a Bronem. Bron chce tego pasa, a Ciampa go potrzebuje. Dla Brona jest to kamień milowy, który może poprowadzić go jeszcze dalej, a dla Ciampy to jest coś więcej. Ciampa akceptuje wyzwanie.

Joe Gacy mówi, że kiedy niektóre social media nie działały i świat stał w miejscu, on siedział ze swoim prawym głosem łączącym wszystkie pokolenia. Zna on jedną platformę, która zawsze będzie działała i jest to NXT 2.0. Dzisiaj użyje on ringu jako nasza bezpieczna strefa. Pokaże on, że można rozwiązać konflikty pokojowo i że mogą wygrać dwie osoby.

Indi Hartwell i Persia Pirotta rozmawiają, kiedy nagle zauważają dym wychodzący zza drzwi. Otwierają one drzwi, a tam Boa siedzi z Mei Ying i każe im wyjść.

MATCH #3
Joe Gacy vs Ikemen Jiro

Zwycięzca: Joe Gacy (Handspring Rebound Clothesline)

Po walce Gacy podniósł Ikemena i go przytulił. Jak Joe szedł rampą zauważył na trybunach człowieka, któremu nie przypadł do gustu. Komentatorzy nie powiedzieli kim jest ten człowiek, jednak mogę powiedzieć, że jest to Harland (znany bardziej jako Parker Boudreaux – drugi Brock Lesnar)

Czas na walkę Cory Jade. Ma ona zawalczyć z Virginią Ferry, jednak jej przeciwniczka zostaje zaatakowana przez Franky Monet. Robert Stone ogłasza, że Cora zawalczy z Franky Monet.

MATCH #4
Cora Jade vs Franky Monet w/Robert Stone

W trakcie walki pojawił się przy ringu chłopak Cory, czyli Trey Baxter.

Zwycięzca: Cora Jade (Roll-up)

Cora skontrowała Road to Valhalla i przypięła Monet.

MSK rozmawiają z McKenzie Mitchell. Zdają oni sobie sprawę, że mogą przegrać pasy bez bycia przypiętymi. GYV przerywają. MSK proponują, żeby walka była na zasadach eliminacji. Pojawia się reszta tag teamów z main eventu i wybucha brawl.

McKenzie pyta się, czy Ciampa cieszy się z odpowiedzi Brona. Mówi, że to będzie coś niezwykłego. Przerywa mu Joe Gacy. Joe mówi, że energia jaką Ciampa przekazał swoimi słowami była toksyczna. Joe mówi, że on wypowiada się za ludzi, którzy nie przebijają się swoim głosem i chciałby on być uwzględniony w walce o pas NXT. Ciampa mówi, że jeśli Gacy go pokona za tydzień to dostanie walkę o pas NXT.

MATCH #5
Pete Dunne w/Ridge Holland vs Cameron Grimes

Zwycięzca: Pete Dunne (Bitter End)

Po walce Kyle O’Reilly zaatakował Dunne’a. Ridge Holland pomaga Pete’owi i radzi sobie z nim.

Oficjalnie main event jest Fatal 4 Way Tag Team Elimination Matchem.

Hit Row śmieją się z tego, że LDF myślą, że Hit Row przed nimi uciekają. Oni nie uciekają od LDF, oni biegną w stronę pieniędzy. Swerve zgadza się na walkę o pas NXT NA.

W trakcie przerwy Von Wagner przyszedł do ringu i wziął Kyle’a O’Reilly.

MATCH #6
Tony D’Angelo vs Malik Blade

Zwycięzca: Tony D’Angelo (Swinging Neckbreaker)

MATCH #7
Indi Hartwell w/Persia Pirotta vs Mei Ying

Zwycięzca: Indi Hartwell (Springboard Elbow Drop)

Po walce Mei Ying nagle wstała bez problemu.

Raquel Gonzalez pojawia się w ringu. Raquel pyta się Mandy czy wie kogo zaatakowała. Raquel dominowała tę dywizję przez prawie rok i pas NXT kobiet nie jest ozdobą, tylko nagrodą za bycie najlepszą kobietą w tej dywizji. Raquel mówi, że jeśli Mandy dotknie jeszcze raz jej pasa to nie będzie ona pozowała na Instagramie tylko będzie pozowała dla gipsów na całe ciało. Toxic Attraction pojawia się. Mandy mówi, że podziwiała Raquel. Mandy mówi, że Raquel jest desperatką, bo wie, że jej reign kończy się niedługo. Gigi mówi, że całe Toxic Attraction jest materiałami na mistrzynie. Jacy mówi, że Raquel jest również zazdrosna i mówi, że Raquel wygląda jakby mieszkała pod kamieniem i prędzej czy później wszystkie one będą mistrzyniami. Toxic Attraction przymierzają się do ataku na Raquel, jednak do ringu wbiegają mistrzynie NXT Tag Team Io Shirai i Zoey Stark, które odstraszyły Toxic Attraction.

Na backstage’u Indi I Persia mówią mistrzyniom tag team, że Toxic Attraction nie jest jedynym teamem, którego powinny się bać.

Za tydzień Kyle O’Reilly i Von Wagner zawalczą w tag team matchu z Pete’m Dunne’m i Ridge’m Holland’em. Isaiah “Swerve” Scott zawalczy z Santosem Escobarem o pas NXT North American za tydzień.

MAIN EVENT
MSK (c) vs GYV vs Brooks Jensen & Josh Briggs vs Trick Williams & Carmelo Hayes – Fatal 4 Way NXT Tag Team Title Elimination Match

MSK przypięli Tricka Williamsa i wyeliminowali jego i Carmelo Hayesa jako pierwszych. Briggs & Jensen przypięli GYV. Wes Lee przypiął Jensena Roll-upem na zwycięstwo.

Zwycięzcy: MSK

Po walce Jensen i Briggs dali pasy MSK i im pogratulowali. Potem Imperium zaatakowali MSK. Briggs i Jensen zastanawiali się przez trochę czasu, czy im pomóc i ostatecznie weszli do ringu strasząc Imperium.