WWE NXT 29.04.15 – Mini Raport

Dzisiejsze NXT zaczynamy od przemowy mistrza Kevina Owensa który właśnie wszedł na ring.

Kevin spogląda na swój pas i zaczyna mówić, kieruje on to do Samiego któremu mówi ze nie zamierza bawić się w podchody  i czekać na ich walkę, zaprasza ona Samiego aby ten przyszedł na ring i zrobili to tu i teraz!

W tym momencie na ring wchodzi William Regal.

Regal mówi do Owensa ze nie może używać NXT do rozwiązywania swoich własnych problemów, na to mistrz NXT odpowiada ze nie przypomina sobie żeby wzywał na ring Williama, tylko Samiego Zayna.

owens

W tym momencie rozbrzmiewa muzyka Samiego który wchodzi na ring. Jednak zatrzymuje sie on na schodkach przez co Owens zaczyna pokazywać mu gesty świadczące o tym ze chce żeby Zayn pojawił się w ringu.

Regal przerywa i mówi ze sprawa wygląda bardzo jasno, skoro obaj panowie chcą ze sobą walczyć to dostana walkę 20 maja na NXT Takover, o pas NXT! Na co Owens odpowiada ze chce walczyć z Samim ale nigdy nie mówił o tym że chce postawić na szali swój pas.

Sami odpowiada ze że przez 12 lat ich przyjaźni Kevin żył w cieniu Samiego, ponieważ to Sami zdobywał każdy pas wcześniej niż Owens i dokładnie taka sama sytuacja jest teraz z pasem NXT. Zayn dodał ze pozwoli wyjść Owensowi z jego cienia i chce walczyć o nagrodę jaka nie jest walka z mistrzem tylko sam pas.

owens2

Kevin odpowiada mu że skoro Sami tak bardzo chce walki o pas to dostanie ja na NXT Takeover, Owens zapytał czy Sami teraz jest szczęśliwy? bo jeżeli tak to jest ostatni moment w którym jest radosny ponieważ to co było ostatnio to nic w porównaniu z tym co Kevin zrobi z nim teraz.

Enzo Amore & Colin Cassady vs Wesley Blake & Buddy Murphy 

tt

tt2

tt3

Enzo Amore & Colin cassady def. Wesley Blake & Buddy Murphy

Po walce pokazany jest materiał wideo o pretendentce do pasa kobiet, Becky Lynch w którym mówi ona że trenowała od 15 roku życia by być najlepsza i 20 maja to udowodni.

Bayley vs Dana Brooke

div

div2

Dana Brooke def. Bayley

Na titraonie pojawia się William regal który zatwierdził kolejna walkę na NXT Takeover, będzie to walka o pretendenta do pasa NXT a zmierzą się w niej Hideo Itami, Finn Balor i Tyler Breeze!

Hideo Itami vs Adam Rose

itami

itami2

Hideo Itami def. Adam Rose

Becky Lynch vs Sara Dobson 

becky

becky2

Becky Lynch def. Sara Dobson

Sami Zayn vs Alex Riley

Sami Zayn wins via disqualification