Czy to czas Ethana?

Niewątpliwie od momentu debiutu w październiku 2013r. EC3 jest bardzo mocno promowany. Mówi się o tym, że Kurt zdobył główny tytuł, aby kiedy nadejdzie czas podłożyć się Carerowi, jednak trzeba zadać sobie pytanie czy utalentowany zawodnik jest gotowy na stanie się postacią numer jeden w TNA?

Teraz przybliżę wam w dużym skrócie karierę Ethana w DixieLandzie.

IMG_9548

Początkowo EC3 walczył z jobberami, których z łatwością pokonywał, jednak punktem przyspieszającym jego karierę był feud z… Ikoną Pro Wrestlingu Stingiem, który Carter wygrał.

pobrane (1)

Następnie zawodnik rywalizował z drugim TNA HoF Kurtem Angle. Mimo, że do ich solowej walki nigdy nie doszło to Ethan spowodował kontuzję, która wyeliminowała obecnego mistrza TNA na dłuższy okres.

images

Później Carter świetnie prezentował się w komediowym duecie ze Spudem, jednak ma za sobą także krótki epizod z Willowem ( Jeffem Hardy ), który został jeśli dobrze pamiętam zakończony przegraną na Sacrifice w walce TT.

pobrane (2)

No i nadszedł czas na feud po którym można było już obstawiać dzień kiedy Ethan zasiądzie na tronie federacji. Był to feud z Bully Rayem, który ciągnął się dosyć długo. W solowej walce EC3 wyszedł zwycięsko na Slammiversary, jednak potem mogliśmy przez kilkanaście tygodni oglądać ich walki drużynowe.

images (1)

Po feudzie z Bully Rayem, Ethan stał się Hardcorową Ikoną Ameryki!!!

pobrane (3)

Jednak to nie koniec, ponieważ dosyć niedawno Ethan prowadził rywalizację z byłym przyjacielem Spudem, która także została zwycięsko zakończona.

 

hqdefault

Teraz wygląda na to, że nadszedł czas na feud z Andersonem, a po nim możemy ujrzeć rywalizację z Kurtem, która będzie miała swój finał na czerwcowym Slammiversary!!!

images (3)

Myślę, że to co napisałem wyżej to jasne podsumowanie tego ze Ethan przy swojej charyzmie i umiejętnościach będzie wspaniałym mistrzem, który będzie zagrożeniem dla rekordu Roode’a, jednak teraz sobie pomyślałem ze EC3 to największa przeszkoda do podpisania kontraktu przez Ariesa. TNA będzie musiało podjąć bardzo trudną decyzję, ale miejmy nadzieję ze podejmie właściwą…