WWE NXT 06.05.15 Mini Raport

Emma vs Charlotte

dv

dv2

dv3

Charlotte def. Emma

Po walce pojawia się Bayley, która pomaga wstać pokonanej Emmie. Bayley przytula Emme po czym wykonuje bell-to-belly suplex.

Pojawia sie kolejne wideo od pretendentki do pasa Becky Lynch

W materiale filmowy Becky mówi że już kiedy miała 15 lat marzyła o dostaniu się do NXT, trenowała i pomimo że była jedyną kobietą nie zniechęciła się. Mówi też ze walczyła w Japonii, Europie i Stanach, teraz jest w NXT i pora zdominować dywizje kobiet.

Teraz czas na wywiad Michaela Cola z mistrzem Kevinem Owensem:

Michael wprost zapytał Kevina dlaczego zrobił krzywdę Samiemu. Kevin odpowiada że robi to dla swojej rodziny, nie chodzi tu o pas tylko to co za nim stoi czyli pieniądze za które jego rodzina będzie miała lepsze życie.

Cole odpowiada ze nie wierzy Kevinowi i dalej uważa że to co zrobił, ma związek z jakimś prywatnym zatargami z Samim, na co Owens odpowiedział ze nie chodzi mu o Samiego, tylko o bycie mistrzem.

Michael pyta się jeszcze raz dlaczego zaatakował on swojego przyjaciela, który jest blisko z rodzina mistrza a także z którym Kevin podróżował po świecie? Kevin odpowiada że Michael jest nierzetelnym dziennikarzem, który chce tylko tego aby ludzie weszli na wwe.com i przeczytali nagłówek “Kevin wbił nóż w plecy swojemu przyjacielowi” . Owens odchodzi.

Bull Dempsey vs Rhyno

bul

bul2

Rhyno def Bull Dempsey

Po walce mikrofon bierze Rhyno, który mówi ze czeka na NXT Takeover by zmierzyć się z Baronem Corbinem.

bul3

Przerwa reklamowa

Po reklamach pojawia sie materiał wideo gdzie kontrakt z NXT podpisuje sam Uhaa Nation!

Następuje również oficjalne podpisanie kontraktu miedzy Sashą Banks a Becky Lynch

Becky przed samym podpisaniem kontrkatu jeszcze raz powtórzyła historie swojej kariery, którą mogliśmy usłyszeć w materiale wideo, po czym podpisuje kontrakt. Sasha również podpisuje kontrakt, którym rzuca w Becky i rozpoczyna się bijatyka miedzy dwiema zawodniczkami.

Hideo Itami vs Tyler Breeze

Hideo Itami def. Tyler Breeze