Mark Henry: Promo CM Punka i MJF’a przejdzie do historii, Jimmy Korderas o zwycięstwie Omosa w Battle Royal

» WWE Hall of Famer Mark Henry w najnowszej odsłonie Busted Open Radio szczegółowo opisał reakcję rosteru AEW na segment promocyjny z udziałem CM Punka oraz MJF’a.

Siedziałem przy monitorze. W tym obszarze pojawiło się około 30 wrestlerów. Musiałem wstać i podążyć w stronę fanów, aby poczuć to samo co oni. Dla takich chwil ludzie pojawiają się na galach wrestlingowych. Istnieje prawdziwe życie, emocjonalna inwestycja. Chcesz to poczuć! To jeden z powodów, dla których All Elite Wrestling jest tak popularne. Fani czują, że odgrywają bardzo ważną rolę w tym, co robimy. Czułem, jakby moje ubrania były naelektryzowane. Chicago, wszyscy obecni na arenie będą mogli opowiadać o tym segmencie przez resztę swojego życia. – Byłem na evencie, na którym CM Punk i MJF stoczyli wielką bitwę przez ponad 20 minut.

 

To była prawdopodobnie najlepsza potyczka słowna, jaką kiedykolwiek widziałem. Oglądałem odcinki Wild ‚N Out. Obejrzałem wszystkie Rap Battles, ale czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem. Widziałem dwóch ludzi wchodzących do ringu i nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek był w stanie zbliżyć się do ich poziomu. Zarówno w WWE, jak i w Impact Wrestling nie widziałem takiego pojedynku, promo który sprawiłby mi aż tyle frajdy. Jestem pewien, że to była wyjątkowa chwila i nikt się to niej nie zbliży. Nasze dzieci mogą zobaczyć jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w historii pro-wrestlingu. Mówię o tym, ponieważ jako dziecko widziałem wielu świetnych wykonawców, jak Roddy Piper, Ted DiBiase, czy The Rock. Nigdy nie było dwóch facetów w tym samym czasie o tak wielkich umiejętnościach wygłaszania promocji. Prawdopodobnie drugiego takiego proma nie zobaczymy.

» Były sędzia WWE Jimmy Korderas wystąpił w Wrestling Inc. Daily, gdzie wypowiedział się na temat zwycięstwa Omosa w The Rock’s 25th Anniversary Battle Royal podczas Survivor Series.

Myślę, że to dobra decyzja patrząc na tego faceta oraz jego gabaryty. Chciałbym zobaczyć, jak radzi sobie za mikrofonem, ale rozumiem dlaczego w WWE go lubią i promują. Ten facet wygląda, jak potwór i myślę, że to kwestia czasu, zanim AJ Styles poczuje jego gniew. Co do zwycięzcy Battle Royal byłem niemalże pewien. Myślałem, że ta dwójka pozostanie w ringu i AJ będzie chciał, aby Omos dobrowolnie opuścił kwadratowy pierścień.