Czy Vince McMahon zdecyduje się na sprzedaż WWE?, KENTA powraca do Pro Wrestling NOAH

» Eric Bischoff w najnowszej odsłonie podcastu 83 Weeks wypowiedział się na temat plotek sugerujących, że Vince McMahon przygotowuje się do sprzedaży World Wrestling Entertainment.

WWE pod wodzą Vince’a McMahona nie zostanie sprzedane. Takie przeczucie towarzyszyło podczas współpracy z prezesem WWE. On bardzo wysoko ceni spuściznę swojego ojca oraz dziadka, więc z pewnością będzie chciał przekazać firmę komuś ze swojej rodziny. Kiedy wchodzisz do biura McMahona to oczywiście i bardzo wyraźnie widać, jak wielkim szacunkiem darzy swoją rodzinę. Vince posiada wielkie dziedzictwo, a także Stephanie & Shane’a. Dzięki małżeństwu ze Stephanie ma również Triple H. Tak więc osobiście nie wierzę w to, aby Vince rozważał kiedykolwiek sprzedaż swojej firmy. Z pewnością będzie chciał przekazać ją komuś ze swojej rodziny, aby kontynuować dziedzictwo, które wiele znaczy dla Family McMahon.

» 1 stycznia 2022 roku do federacji Pro Wrestling NOAH powróci New Japan Pro Wrestling Star KENTA. Taką informację potwierdzono podczas sobotniego eventu NOAH the BEST 2021. Doświadczony wrestler będzie częścią pierwszego dnia eventu NOAH w Budokan Hall. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie rywalem byłego wrestlera WWE.

KENTA Z NOAH związany jest bardzo długą historią. Po ukończeniu All Japan Pro Wrestling Dojo w 2000 roku, KENTA przeniósł się do NOAH gdzie pracował przez ponad 14 lat. Doświadczony wrestler posiadał główne tytuły mistrzowskie, a w tym między innymi: GHC Heavyweight Championship.

W 2014 roku KENTA rozstał się z NOAH dołączając do World Wrestling Entertainment. W firmie Vince’a McMahona spędził pięć lat, po czym dołączył do New Japan Pro Wrestling.

Podczas Night Three – Wrestle Kingdom 8 udział wezmą gwiazdy NJPW oraz NOAH, które zmierzą się ze sobą w programie o nazwie NJPW vs. NOAH. Show odbędzie się 8 stycznia 2022 roku w Yokohama Arenie.