Billy Graham dziękuje WWE za troskę i wspomina o kampanii GoFundMe, Adam Cole o rywalizacji z Blackiem i CM Punkiem

» WWE Hall of Famer “Superstar” Billy Graham za pośrednictwem Facebooka opublikował wpis, w którym podziękował wszystkim za wsparcie oraz wspomniał o kampanii GoFundMe.

Pod koniec września Graham borykał się z problemami serca, więc przez jakiś czas przebywał w szpitalu Mayo Clinic w Phoenix. Problem polegał na nieregularnym biciu serca oraz występowaniu płynów w płucach. W tym tygodniu Billy zauważył, że jego żona odebrała telefon od kogoś z WWE, kto chciał dowiedzieć się, jak sobie radzę i czy wracam do zdrowia.

Tak fani, co za niespodziankę miała Valerie dzisiaj z rana, a potem kiedy wyszła spod prysznica zadzwonił mężczyzna z WWE, aby dowiedzieć się o moim stanie zdrowia. Powiedziałem, wow… to dziwne… co on powiedział. Odpowiedziała dobrze – Właśnie się przedstawił i rozpoznałam jego nazwisko. MY chcieliśmy się dowiedzieć, jak radzi sobie Billy oraz życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia. Powiedziano również kilka innych rzeczy i tyle. Oczywiście nie ujawnię jego nazwiska, więc powiem tu i teraz: Dziękuję za WWE za sprawdzenie mnie.

Graham od wielu lat zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi, które wynikają między innymi z zażywania sterydów.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 3 listopada 2021: Wyniki

» AEW Superstar Adam Cole wystąpił w podcaście #Dork, w którym wypowiedział się na temat Malakaia Blacka, z którym rywalizował podczas NXT TakeOver” Philadelphia oraz dream matchu.

Bardzo podobał mi się ten pomysł. Mieliśmy tylko jeden poważny mecz w NXT i był to Extreme Rules, który podobał się wielu osobom. Możliwość ponownego zmierzenia się z nim, ale tym razem w AEW jest bardzo ciekawą opcją.

 

Walka z CM Punkiem to mój dream match. Wielokrotnie mówiłem o tym już wcześniej i powtórzę jeszcze raz. Gdybym posiadał osobisty Mount Rushmore wrestlerów to na pewno byłby na nim CM Punk. Dzięki niemu skupiłem się bardziej na wygłaszaniu promo, wprowadził mnie na scenę niezależną. Nigdy nie myślałem, że będą miał szansę wejścia z nim na ring. Teraz jest taka możliwość, więc byłbym smutny, gdybym nie mógł walczyć z CM Punkiem.