Booker T nie pozostawia suchej nitki na CM Punku: Jego promo nie miało w sobie nic znaczącego

» Wielki powrót CM Punka do pro wrestlingu na AEW Rampage był szeroko chwalony przez wrestlerów i fanów wrestlingu, a oglądalność i liczby w mediach społecznościowych tylko to potwierdziły. Jednak WWE Hall Of Famer Booker T uważa, że promo Punka było słabe, ponieważ wspomniał on o WWE.

CM Punk powrócił, a ja miałem okazję być świadkiem powrotu CM Punka, naprawdę. Nie wiem, wy tam, którzy jesteście wielkimi fanami AEW, możecie się ze mną nie zgadzać. Ale ja, ja zawsze mówię jak jest, wszyscy to wiecie…i zamierzam powiedzieć jak jest również w tym przypadku. Chcę, żebyście wszyscy słuchacze rzucili mi wyzwanie w tej sprawie. Błagam was, abyście rzucili mi wyzwanie w tym, o czym mówię…
CM Punk wrócił i miał 10 pełnych telewizyjnych minut, aby wyjść tam i przedstawić swoje zdanie na temat tego, że CM Punk wrócił. Miał idealną publikę, aby móc wyjść tam i naprawdę, mówię o imprezie w United Center. Ale CM Punk wrócił, wykorzystał swój moment i wybrał rozmowę o WWE. To był po prostu totalny niewypał, jeśli chodzi o mnie [on] we mnie uderzył. Mogę sobie tylko wyobrazić, gdyby The Rock miał te same 21,000  fanów w Miami na Florydzie. The Rock mówiłby o każdym punkcie orientacyjnym w Miami, do którego wszyscy w Miami chodzili… miałby tych fanów szalejących z podekscytowania, ale CM Punk wybrał rozmowę o WWE i te 9 minut minęło tak wolno, podczas gdy mogła to być impreza.

Brad Gilmore powiedział, że zgadza się, że promo Punka było wybrakowane, ale moment był wielki. A Booker T kontynuował…

Wyobrażam sobie mój powrót i myślę o drugiej stronie.. Nie wybrałbym takiej opcji. Moment ekscytacji był tylko podczas muzyki. Kiedy przestała grać, wszystko opadło. To jest moment dla ciebie? CM Punk nie dostarczył tego w taki sposób, w jaki mógł, jeśli chodzi o promo, ponieważ nie czułem tego promo. Czułem się jak facet mówiący o WWE, a kiedy mówisz o drugiej stronie, to jedyne co robisz, to dajesz tym facetom czas antenowy. Oczywiście wiem, że publika AEW to kupi, ale dla mnie jako profesjonalisty ostatnią rzeczą, o której będę myślał, jest ta druga strona. Będę myślał o tym co tu i teraz. Tak jak powiedziałem, mogę się mylić, ale myślę, że przegapił moment przed swoim rodzinnym miastem [z] ponad 20,000 ludźmi…

W odpowiedzi na pytanie kogoś na czacie na YouTube, Booker powiedział, że nie jest stronniczy ze względu na przynależność do WWE.

Dla mnie to było to samo promo, które było wygłaszane w WWE. To było o WWE. Nie miało w sobie nic znaczącego, jeśli chodzi o to co stworzy, kogo rozwali, jak przejmie AEW – przychodzi będąc miłym gościem i wyrzucając cholerne batoniki z lodami, kogo to obchodzi?

CAŁY PODCAST