SPOILERY: Rozpad topowego tag-teamu na RAW, Nowy look Kariona Krossa

» Podczas RAWLogan Paul został wygwizdany przez fanów w San Diego, gdy pojawił się w segmencie “Moist TV” Johna Morrisona. The Miz dołączył do segmentu, aby jeszcze bardziej podjudzać do zbliżającego się rozstania z Morrisonem. John Morrison zażartował, że każdy chciałby zobaczyć jak Logan Paul kopie tyłek The Miza. Miz obraził się na to i Morrison powiedział, że Miz myśli tylko o sobie. Miz odkrzyknął i powiedział, że Moist TV jest spinoffem Miz TV. Kontynuowali kłócąc się o drip stick i o kontuzję Miza. Ten segment doprowadził do pojedynku pomiędzy Xavierem Woodsem a The Mizem. Nie obyło się bez błędów, które doprowadziły do tego, że Miz przegrał pojedynek. Po meczu, Miz złośliwie zaatakował Morrisona.

» Karrion Kross od teraz nosi maskę, która wygląda jak coś, co można by założyć na konwent Mad Maxa. Ponadto, jak widać poniżej, będzie miał nowy ring gear.
Kross pokonał Ricocheta w szybkim pojedynku w tym tygodniu na odcinku Monday Night RAW. Wrestler oficjalnie zakończył swoją przygodę z NXT ostatniej nocy na TakeOver 36, kiedy to stracił NXT Championship na rzecz Samoa Joe. Sposób w jaki był bookowany w tym tygodniu wygląda na to, że Vince McMahon jest za nim.