Kenny Omega i Cody kolejnymi gwiazdami które przedłużą kontrakty z AEW?, Ciekawy incydent z udziałem Kevina Owensa na live evencie WWE

» W najnowszym odcinku podcastu PWTorch, Wade Keller wypowiedział się na temat kontraktów gwiazd AEW, które związane są z firmą do 2022 roku.

Są ludzie w AEW, z którymi rozmawiałem. Spoglądają na swoje umowy i zastanawiają się, jak będą wyglądały następne. Jak wielki wpływ będą one miały na WWE, NJPW lub GCW. Słyszałem, że prezes AEW Tony Khan chce przedłużyć współpracę z Codym oraz Kennym Omegą. Na obecną chwilę nie wydaje się, aby ta dwójka chciała odejść lub była niezadowolona ze swojej pozycji w firmie. Być może Cody i Kenny już przedłużyli swoje kontrakty i trzymają to w tajemnicy. Po rozmowie z kimś od AEW śmiem twierdzić, że Kenny i Cody będą kolejnymi gwiazdami po The Young Bucks, które podpiszą nowe kontrakty. Większość osób będących w rosterze AEW podpisało trzyletnie umowy w 2019 roku, które wygasną w 2022.

We wrześniu obecna AEW Women’s World Champion Britt Baker przedłużyła kontrakt z AEW. Podobną decyzję podjął MJF, które kontrakt wygaśnie dopiero w 2024 roku.
W ostatnim czasie Scorpio Sky podpisał pięcioletnią umowę z firmą.

» Podczas sobotniego live eventu WWE w Roanoke w koszulce “The Bloodline” pojawił się Kevin Owens. Były WWE Universal Champion był obecny przy ringu podczas WWE Championship Matchu z udziałem WWE Championa Big E oraz Bobby’ego Lashleya. W ciągu ostatnich tygodni na Monday Night RAW byliśmy świadkami rywalizacji z udziałem wspomnianej dwójki.

Tego samego wieczoru Owens był uczestnikiem Fatal Four Way Matchu, gdzie na szali zostało postawione United States Championship. Obecny mistrz Damian Priest pokonał Kevina Owensa, Setha Rollinsa i Finna Balora, dzięki czemu zachował mistrzostwo.