Wielkie gwiazdy zapowiedziane na galę w Katarze, The Young Bucks o ofercie złożonej przez WWE, Wyniki NJPW Road to Wrestling Dontaku

» Legendarna stajnia, która dawniej występowała w WWE, powróci do ringu po 22 latach na wielkiej gali w Katarze. Mowa o The Nation of Domination, w której skład wchodzą: Mark Henry, Ron Simmons, The Godfather i D’lo Brown. Nie są oni jednak jedynymi osobami, które zostały zapowiedziane przez federację QPW na Super Slam, które odbędzie się 26 lutego 2022 roku w Doha. Awizowani na galę są jeszcze: Bret Hart, Sting, Jon Moxley, Hiroshi Tanahashi, Will Ospreay, Sammy Guevara, Brian Cage, Sin Cara, EC3 i Eric Bischoff. Oficjele katarskiej organizacji próbują również zabookować występ obecnego mistrza AEW i Impact Wrestling, Kenny’ego Omegę.

» W 2018 roku The Young Bucks byli najbardziej rozchwytywanym tag teamem na świecie. Z racji tego, że zakończyli pracę w New Japan Pro Wrestling, inne federacje wrestlingu zaczęły składać im oferty pracy – jedną z organizacji było oczywiście WWE, które wiele razy próbowało ściągnąć braci do siebie.

W rozmowie z Talk N Shop, Jacksonowie mówili o telefonie, który otrzymali od dyrektora operacyjnego WWE, Triple H’a. Wypoczywali wtedy na Hawajach i Hunter złożył kuszącą propozycję, którą bracia ostatecznie odrzucili. Nick Jackson wyjawił w wywiadzie, ile WWE chciało zaoferować jemu i Mattowi.

Wiedzieliśmy, ile pieniądzy zarabiają Good Brothers. Wszyscy dostawali na początek 150 000. A Triple H zaoferował nam gwarantowane 500 000. Wtedy znaliśmy naszą wartość. To była pierwsza oferta, którą nam złożono. Byliśmy zestresowani przez cały nasz wyjazd. W ostatecznym rozrachunku nie przyjęliśmy umowy.

Matt zauważył, że Triple H chciał, aby w pakiecie z Young Bucks był też Kenny Omega, ale nie rozmawiali o tym z Kennym i nie wiedzieli, co on będzie o tym myślał. Matt powiedział również, że dostał SMS-a od Triple H przed All In, w którym Hunter napisał: „Powodzenia”. Żona Matta, Dana Massie, wspomina swojego męża mówiącego: „Myślę, że trafimy do WWE” podczas podróży na Hawaje.

» Dzisiaj rano odbyło się kolejne show promujące zbliżającą się galę Wrestling Dontaku. Poniżej prezentujemy wyniki z 12 dnia Road to Wrestling Dontaku:

  • Yoshinobu Kanemaru & El Desperado & Minoru Suzuki def. Tiger Mask, SHO & YOH
  • Taichi & Zack Sabre Jr. & DOUKI def. Tama Tonga & Tanga Loa & Jado
  • Dick Togo & EVIL & Gedo & Taiji Ishimori & Yujiro Takahashi def. Toru Yano & Hiroshi Tanahashi & Hiroyoshi Tenzan & Ryusuke Taguchi & Master Wato
  • Will Ospreay & Jeff Cobb def. BUSHI & Shingo Takagi
  • SANADA def. Aaron Henare
  • Tetsuya Naito def. Great-O-Khan