Enzo Amore o problemie swoim i Neville’a z WWE, Jon Moxley komentuje walkę z Kennym Omegą, Fan wyrzucony po konflikcie z Zaynem

» Były WWE Superstar Enzo Amore wystąpił w podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho, w którym wypowiedział się na temat Neville’a, który był na szczycie dywizji Cruiserweight, ale nie pojawił się na 205 Live:

“Tego dnia Neville nie pojawił się w pracy, więc zadzwonił do mnie. Ja i Neville jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, nikt o tym nie miał pojęcia. Moim celem było sprawienie, aby Neville się wyluzował, ponieważ miał bardzo napięty harmonogram i pracował bardzo ciężko. On miał booking na piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek na RAW oraz we wtorek na SmackDown. On się wypalił i chciał odejść z 205 Live, więc zaczął pracować z ludźmi z main rosteru. Po utracie tytułu Cruiserweight, Neville odbył rozmowę z Vincem McMahonem, z której dowiedział się, że prezes WWE wciąż planuje go trzymać w rosterze 205 Live. Mój przyjaciel postanowił, że odejdzie z tygodniówki 205 Live i tak zrobił. Enzo i Neville mieli się pojawić na Monday Night RAW, jak się okazało, nie było nas tam, ze względu na problemy z prezesem WWE. Oficjele WWE potrafili zmienić cały program 5 minut przed rozpoczęciem. To dla mnie niezrozumiała sytuacja, ale tak było”.

» Jon Moxley wypowiedział się na temat swojej walki z Kennym Omegą:

“Byłem podekscytowany tym pojedynkiem. Pamiętam, jak poprzedniej nocy myślałem o walce, jak daleko możemy zajść. Wzięliśmy dwóch facetów, czyli mnie i Kenny’ego – super kreatywny duet, których nie obchodzi, to co ktokolwiek myśli. Jesteśmy odporni na pewnego rodzaju zmartwienia, strach oraz krytykę. Pamiętam, że po naszej walce kilka osób twierdziło, że stoczyliśmy słaby pojedynek, ale nas to nie obchodziło, gdyż wiedzieliśmy, że dokonaliśmy czegoś niesamowitego. To było zabawne”.

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Daytona Beach, Sami Zayn spotkał się z fanem, który rzekomo krzyczał w jego stronę homofobiczne słowa. Ten fan podobno nazwał Zayna – kanadyjskim fu…. Według Johna Betza, fan został wyrzucony/wyprowadzony z areny ze względu na niestosowne zachowanie. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tego incydentu: