Kto jest odpowiedzialny za produkcje materiałów w WWE?, Jak przebiega rehabilitacja Chelsea Green?

» Portal PWInsider.com informuje, że głównymi postaciami w creative teamie WWE są prezes Vince McMahon oraz Bruce Prichard.

Z raportu wynika, iż niektóre osoby pracujące w firmie opisują Pricharda, jako najpotężniejszą osobę w WWE, inną niż członek rodziny McMahonów.

Wszystkie treści tworzone przez Bruce’a są „ewangelią” dla prezesa firmy. Będąc na obecnym stanowisku doświadczony pisarz wywołuje sporą frustrację wśród wykonawców, co w późniejszym czasie negatywnie może wpłynąć na rozwój ich relacji.

Segment otwierający poniedziałkowe Monday Night RAW został w stu procentach przygotowany przez Vince’a McMahona. Podobno kilka osób sprzeciwiało się emisji tego segmentu mając wrażenie, że będzie to kiepskie otwarcie czerwonej tygodniówki. Jak wiadomo show rozpoczęliśmy od konfrontacji z udziałem Randy’ego Ortona, Alexy Bliss oraz „The Fienda” Braya Wyatta.

Kolejnym twórczym posunięciem ze strony Vince’a jest wejście WWE Championa Drew McIntyre’a. Podobno prezes spędził sporo czasu na pokazanie Europejczykowi, w jaki sposób powinien trzymać miecz podczas swoich wejść do ringu.

ZOBACZ TAKŻE >>> UWN Primetime Live 01.12.2020 : Wyniki

Dzień po zdobyciu WWE TITLE, Szkot rozmawiał z Ryanem Satinem, któremu wyjawił szczegóły swojego nowego wejścia:

Niedawno rozmawialiśmy z Vincem McMahonem na ten temat. Właśnie pomyślałem o wyjściu z kiltem, ale oczywiste jest, to że chciałem pójść dalej. Nagle pojawił się miecz w bardzo dobrym stanie. Po prostu wypuściłem kota z worka. Miecz, który pokazałem w rzeczywistości należy do Vince’a. Podarowali mu go Stephanie McMahon oraz Hunter (Triple H). Opowiedział mi ciekawą historię, wybuchliśmy śmiechem, zrobiliśmy to.

Wydaje mi się, że byli w Szkocji i kupili go od legalnego producenta mieczy. To zabawne, że pochodząc ze Szkocji nigdy wcześniej nie widziałem takiego sklepu. Zdobyli wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć legendarny Scottish Claymore.

Jednym z ważnych punktów jest przekroczenie czasu antenowego przez niektóre gwiazdy, które otrzymały sporą reprymendę ze strony creative teamu. Taka sytuacja miała miejsce podczas Survivor Series.

» WWE SmackDown Superstar Chelsea Green rozpoczęła rehabilitację w La Fitness. Wrestlerka za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawiła, że w ubiegłym tygodniu powróciła do lekkich treningów przygotowujących ją do powrotu na ring.

Pierwszy dzień rehabilitacji ramienia!

Green doznała urazu nadgarstka podczas oficjalnego debiutu na SmackDown, który miał miejsce 13 listopada. Pierwotnie Chelsea miała być zwyciężczynią Fatal Four Way Matchu, w którym udział wzięły również: Tamina Snuka, Natalya oraz Liv Morgan. Niestety w trakcie walki, Green nabawiła się urazu, przez co zostały zmienione plany i to Morgan została zwyciężczynią czteroosobowej konfrontacji.