Uwaga na Spoilery! Kto był rywalem Andrade na RAW?, Czołowe postacie nieobecne na RAW, Walki zapowiedziane na WWE Main Event

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Hartford, WWE United States Champion Andrade zmierzył się z lokalnym wrestlerem. Tym wrestlerem był Shawn Donavan, który od 18 lat występuje na scenie niezależnej oraz pracuje jako trener w Create A Pro oraz WrestlePro, czyli federacji należącej do Curta Hawkinsa oraz Pata Bucka. Shawn wielokrotnie miał okazję pojawiać się w Impact Wrestling i można go znaleźć na Twitterze, jako @ShawnDonavan01.

Warto dodać, że Shawn został uratowany przez Ricocheta, po tym jak obecny mistrz WWE US brutalnie go zaatakował.

Poniżej przedstawiamy walkę z udziałem Mistrza US i Ricocheta

» Portal PWInsider.com informuje, że prezes WWE Vince McMahon, Triple H oraz Kevin Dunn nie pojawili się na wczorajszym odcinku Monday Night RAW w Hartford. Z najnowszej aktualizacji wynika, że prezes WWE był obecny za kulisami XL Center. Natomiast nie wiadomo, co było powodem nieobecności pozostałej dwójki.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego tapingu WWE Main Event w Hartford.

Single Match
Mojo Rawley vs No Way Jose

Single Match
Chelsea Green vs Sarah Logan

Jak wiadomo, Green wciąż należy do rosteru WWE NXT, jednak warto zaznaczyć, że na Monday Night RAW mierzyła się z Charlotte Flair, niestety musiała uznać wyższość swojej rywalki. Dziewczyna Zacka Rydera, coraz lepiej poczynia sobie w WWE.