Informacje dotyczące stanu zdrowia Jeffa Hardy’ego, Sytuacja Dabba-Kato na RAW, Sonjay Dutt wykonawcą WWE NXT

» Podczas poniedziałkowego Monday Night RAW, Jeff Hardy doznał drobnego urazu w konfrontacji z Eliasem. Do takiej sytuacji doszło w momencie, kiedy w Symphony of Destruction Matchu, Jeff wykonywał Swanton Bomb. Według PWInsider.com, akcja kończąca Hardy’ego miała wyglądać nieco inaczej. To dlatego doświadczony wrestler uderzył głową o stalowe stopnie zamieszczone przy ringu. Jak się okazało, Jeff najpierw miał oczyścić sobie miejsce do akcji, gdyż kilka centymetrów robi wielką różnicę. Z raportu wynika, że Jeffrey Nero czuje się dobrze i pojawi się na przyszłotygodniowym RAW.

» Dabba-Kato oraz Arturo Ruas byli obecni na poniedziałkowym Monday Night RAW. Niestety nie zostali wykorzystani przez firmę. Ta dwójka została przeniesiona na RAW w momencie debiutu RAW Underground. Wiele wskazuje, na to że wrestlerzy potrzebują trochę dodatkowej przeprawy zanim zostaną wprowadzeni jako pełnoprawne gwiazdy RAW. W ubiegłym miesiącu Ruas doznał kontuzji prawego bicepsa podczas walki z KUSHIDĄ na NXT. Gdy, wróci nie wiadomo, czy częściej będzie pojawiać się w złoto-czarnym brandzie.

» Doświadczony wrestler, Sonjay Dutt pracuje jako pełnoetatowy wykonawca w brandzie WWE NXT. Dutt po opuszczeniu Impact Wrestling w 2019 roku został zatrudniony przez WWE jako główny producent. Oficjele firmy zdecydowali się na wykonanie kolejnego zaskakującego ruchu dając mu możliwość powrotu do pracy na ringu. Role Sonjaya przejął WWE 205 Live Superstar Brian Kendrick.