Korekta wcześniejszych informacji – WWE nie jest zainteresowane Martym Scurllem, Prezes AEW nabył prawa do “Tarzan Boy”, Brodie Lee Jr. na AEW Dark

» Niedawno pisaliśmy o tym, że WWE jest bardzo zainteresowane pozyskaniem Marty’ego Scurlla. Ten, przypomnijmy, rozstał się kilka dni temu z federacją Ring of Honor i na dzień dzisiejszy jest wolnym agentem. Informacja o zainteresowaniu WWE jest jednak nieprawdziwa. Konkretniej, portal Wrestling Inc. źle zinterpretował słowa Dave’a Meltzera, a jego redaktorzy przeprosili już za całe zamieszanie. Meltzer faktycznie powiedział, że WWE było bardzo zainteresowane Martym, ale miał na myśli zeszły rok, zanim ten podpisał kontrakt z ROH w styczniu 2020. Znany ekspert dodał, że nie widzi AEW pozyskującego Marty’ego, ale nie zdziwiłby się, gdyby ostatecznie zdecydowało się na to WWE. W grę wchodzi również New Japan Pro Wrestling.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dark, Jungle Boy zadebiutował z nowym theme songiem. Jak się dowiedzieliśmy, jest to prezent od samego prezesa federacji Tony’ego Khana, który zakupił prawa do piosenki “Tarzan Boy”. Jak widać na poniższym materiale, utwór bardzo spodobał się Tazowi 😉

“Pierwsza walka w AEW w 2021 przeszła do historii. Dziękuję Tony’emu Khanowi za utwór. Jesteś najlepszy. Nie mogę się doczekać tego co przyniesie ten rok!” – napisał Jungle Boy na Twitterze.

» Na AEW Dark mogliśmy też zobaczyć syna Brodiego Lee, który jest teraz znany jako -1. Od minuty 20:50 widzimy jak skonfrontował się z Marko Stuntem:

Co ciekawe, w dalszej części programu, również pojawił się Brodie Lee Jr.

Tony Khan zdradził na Twitterze, że tekst promo wymyślił sam -1: